"Talsu NSS/Krauzers" pēdējā periodā nolauž "Bausku"

03.11.2018

Piekto uzvaru ELVI florbola līgā vīriešiem guvusi komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ne bez piepūles ar 7:4 pārspēja "Bauskas" florbolistus, izšķirošo pārsvaru iegūstot vien pēdējās trešdaļas vidū. Pa trim rezultativitātes punktiem talsinieku labā guva Mareks Stančiks un Armands Budreika.

"Talsu NSS/Krauzers" šovakar savā laukumā uzņēma komandu "Bauska", kas līdz šim bija guvusi tikai vienu uzvaru – pār turnīra pastarīti "Ogres Vilki". Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 11.minūtē rezultātu atklāja baušķenieks Pēteris Zeltiņš (1:0). Otrajā trešdaļā ar trim goliem pēc kārtas atbildēja talsinieki, divus no tiem iemeta Mareks Stančiks – 3:1. Pirms pēdējā perioda mājiniekiem bija tikai vienu vārtu pārsvars – 3:2. 47.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (4:4), bet atlikušajā laikā trīs bezatbildes vārtus guva Talsu komanda, svinot piekto uzvaru čempionātā – 7:4.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma Andrejs Šķerbergs, kura kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Tomam Bitmanim, bet pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Mareks Stančiks un Armands Budreika. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Pēteri Zeltiņu, kurš ar diviem vārtu guvumiem bija rezultatīvākais savā komandā.

"Talsu NSS/Krauzers"  – "Bauska" 7:4 (0:1, 3:1, 4:2)

19:19 (6:6, 6:7, 7:6)

"Talsu NSS/Krauzers" – Mareks Stančiks 3 (2+1), Armands Budreika 3 (1+2), Andrejs Šķerbergs 2 (1+1), Toms Bitmanis 2 (1+1), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Valters Kalnietis 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1), Krišs Treimanis 1 (0+1).

"Bauska" – Pēterris Zeltiņš 2 (2+0), Lotārs Melderis 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (0+1), Jānis Akmentiņš 1 (0+1), Gints Velmunskis 1 (0+1), Kristers Tiltiņš 1 (0+1).