"Ķekavas Bulldogs" ar savu pirmo uzvaru revanšējas "Lekringam"

03.11.2018

ELVI florbola līgā sievietēm pirmo uzvaru guvusi komanda "Ķekavas Bulldogs", kas šovakar savā laukumā ar 12:10 pieveica Cēsu "Lekringu". Ķekaviešu rindās ar 7 (3+4) rezultativitātes punktiem un izšķirīgos brīžos iemestiem goliem izcēlās Līga Vancāne.

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē nūjas krustoja abas pastarītes – Cēsu "Lekrings", kas turnīra tabulā ieņēma priekšpēdējo vietu, viesojās pie pēdējās vietas īpašnieces "Ķekavas Bulldogs". Visus savus punktus abas komandas guva savā pirmajā savstarpējā mačā, kas notika Cēsīs. Tajā uzvara pagarinājumā ar 11:10 un divus punktus guva cēsnieces, kamēr ķekavietēm bija jāsamierinās ar vienu punktiņu.

Šīsdienas spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja ķekaviete Edīte Ozoliņa (1:0), bet viešņas atbildēja ar četriem goliem pēc kārtas, trīs no kuriem Klintas Mārtiņjēkabas kontā – 4:1. Pēc pirmā perioda cēsniecēm tikai vienu vārtu pārsvars – 4:3. Otrā trešdaļa bija ļoti rezultatīva, tās laikā divu vārtu pārsvaru ieguva "Ķekavas Bulldogs" – 10:8. Pēdējā periodā ķekavietes savu divu vārtu pārsvaru nosargāja, jo vēl divus vārtus iemeta Līga Vancāne – 12:10.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Sintija Miļuna, kuras kontā viens gols. Rezultatīvākā ar 7 (3+4) punktiem bija Līga Vancāne, 4 (2+2) punkti Annai Mūrniecei, bet pa trim punktiem guva Edīte Ozoliņa, Kristiāna Grāvīte un Anda Luža. Labākās spēlētājas balvu "Lekringa" sastāvā saņēma Katrīna Dārta Kārkliņa, kura izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Divi goli arī Elīnai Šarovai, pa trim punktiem Klintai Mārtiņjēkabai un Liliānai Jakovickai, bet rezultatīvākā ar 5 (2+3) punktiem bija Džeina Eglīte. "Ķekavas Bulldogs" pēc šīs uzvaras ar četriem punktiem pakāpās uz piekto vietu turnīra tabulā, bet "Lekringam" joprojām tikai divi punkti un tagad tikai sestā pozīcija sešu komandu konkurencē.

"Ķekavas Bulldogs" – "Lekrings" 12:10 (3:4, 7:4, 2:2)

38:50 (13:13, 16:18, 9:19)

"Ķekavas Bulldogs" – Līga Vancāne 7 (3+4), Anna Mūrniece 4 (2+2), Edīte Ozoliņa 3 (3+0), Kristiāna Grāvīte 3 (3+0), Anda Luža 3 (0+3), Sintija Miļuna 1 (1+0), Nikola Biezuma 1 (0+1).

"Lekrings" – Džeina Eglīte 5 (2+3), Klinta Mārtiņjēkaba 3 (3+0), Liliāna Jakovicka 3 (1+2), Elīna Šarova 2 (2+0), Katrīna Dārta Kārkliņa 2 (2+0), Elena Klaviniusa 1 (0+1), Elīna Tauriņa 1 (0+1).