"Ķekava" savu uzvaru sēriju pagarina Talsos

12.10.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem jau ceturto panākumu pēc kārtas guvuši "Ķekavas" florbolisti, kuri šovakar viesos ar 5:2 pārspēja vienu no turnīra līderēm - "Talsu NSS/Krauzeru". Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 18 pretinieku metienus.

"Ķekava", kas bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, turklāt iepriekšējā mačā savā laukumā papildlaikā ar 8:7 pārspēja čempionus ulbrokiešus, šovakar bija devusies uz spēli Talsos. "Talsu NSS/Krauzera" florbolisti savā iepriekšējā mačā diezgan negaidīti ar 2:6 atzina Cēsu "Lekringa" pārākumu, tomēr joprojām atradās līderu vidū un, uzvarot ķekaviešus, turnīra tabulā pat pakāptos uz pirmo vietu. Tomēr tā nenotika, jo laukuma saimnieki neveiksmīgi spēlēja jau no pirmajām minūtēm, kad rezultātu atklāja ķekavietis Edžus Bunka (1:0). 11.minūtē Renāts Degins jau panāca 2:0. Mājinieki otro trešdaļu sāka ar sava kapteiņa Arta Raituma vārtu guvumu (1:2), bet pirms pēdējā perioda viesiem jau atkal bija divu vārtu pārsvars – 3:1. Arī pēdējās 20 minūtes labāk aizvadīja ķekavieši, kuri guva vēl divus vārtus, ielaižot tikai vienus, un varēja svinēt uzvaru ar 5:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar 2 (1+1) punktiem katram bija Mārtiņš Brigmanis un Jānis Liepa. Arī talsinieku sastāvā labākā spēlētāja balva tika vārtsargam – Martinam Rūsam Jansonam, kurš tika galā ar 18 no 23 pretinieku raidījumiem. "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar 12 punktiem pakāpās uz 6.vietu turnīra tabulā, kamēr Talsu florbolistiem arī ir 12 punktu, bet tagad vairs tikai 6.vieta.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Ķekava" 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

20:23 (9:6, 7:9, 4:8)

"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (0+1), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (0+1).

"Ķekava" – Mārtiņš Brigmanis 2 (1+1), Jānis Liepa 2 (1+1), Edžus Bunka 1 (1+0), Renāts Degins 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).