"Ķekavai" trīs no trim – pieveikta arī vicečempione "NND Rīga"

07.10.2018

ELVI florbola līgā sievietēm trešo uzvaru trijās spēlēs guvusi FK "Ķekava", kas šovakar viesos ar 4:2 pārspēja vicečempioni "NND Rīga". Rezultatīvākā starp ķekavietēm ar 3 (2+1) punktiem bija Rita Rancāne.

FK "Ķekava" līdz šodienai bija vienīgā komanda, kas bija izcīnījusi maksimālo punktu skaitu – divas uzvaras divās spēlēs. Šovakar ķekavietes gaidīja nopietns pārbaudījums – viesošanās pie vicečempiones "NND Rīga", kas bija zaudējusi tikai divus punktus – mačā pret Igaunijas izlasi. Spēles rezultātu 9.minūtē atklāja mājiniece Māra Stapkēviča (1:0), bet drīz vien ar diviem goliem pēc kārtas atbildēja ķekavietes Ieva Bušmane un Rita Rancāne – 2:1. Pēc pirmā perioda rezultāts gan atkal bija neizšķirts, jo vārtus galvaspilsētas komandas labā iemeta Ieva Priede (2:2). Spēles vidū ķekaviete Rita Rancāne atjaunoja savai komandai vienu vārtu pārsvaru – 3:2. Arī pēdējā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti – 58.minūtē punktu spēlei ar precīzu metienu pielika ķekaviete Agnese Broliša, ļaujot savai komandai svinēt trešo uzvaru trijās spēlēs – 4:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta vārtsardze Kristīne Kirilova, kura atvairīja 24 no 26 pretinieču metieniem. Rezultatīvākā viņas komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Rita Rancāne, 2 (1+1) punkti Ievas Bušmanes kontā. Labākās spēlētājas balvu Rīgas komandā saņēma Māra Stapkēviča, kurai 2 (1+1) punkti. "Ķekavai" pēc šīs uzvaras ir deviņi punkti un 3.vieta, bet "NND Rīga" ar septiņiem punktiem ieņem 3.vietu. 1.vietā ar 11 punktiem atrodas Igaunijas sieviešu izlase.

"NND Rīga" – FK "Ķekava" 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)

26:30 (9:12, 9:11, 8:7)

"NND Rīga" – Māra Stapkēviča 2 (1+1), Ieva Priede 1 (1+0), Santa Torstere 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Rita Rancāne 3 (2+1), Ieva Bušmane 2 (1+1), Agnese Broliša 1 (1+0), Katrīne Šleiva 1 (0+1).