"Ķekava" paņem trīs punktus no pastarītes "Ogres Vilki"

05.10.2018

Vienīgā komanda, kas ELVI florbola līgas vīriešiem jaunajā sezonā joprojām nav tikusi pie punktiem, ir FK "Ogres Vilki". Šovakar ogrēnieši viesojās pie "Ķekavas" un, lai arī mača sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, galarezultātā piedzīvoja sakāvi ar 6:12. Ķekaviešu rindās ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Edžus Bunka.

FK "Ogres Vilki", viesojoties pie "Ķekavas", cīņu sāka vareni – 6.minūtē pēc Elvija Jankovska un Toma Rislinga precīziem metieniem viesi bija izvirzījušies vadībā ar 2:0. Savu pārsvaru viesiem nosargāt gan neizdevās – pirmā perioda otrajā pusē pa golam iemeta ķekavieši Renāts Degins un Toms Gredzens, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Jau otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki izvirzījās vadībā ar 9:4, iegūstot izšķirošu pārsvaru. Arī pēdējo periodu nedaudz labāk aizvadīja ķekavieši, kuri finālsvilpes laikā varēja sākt svinēt pārliecinošu uzvaru ar 12:6.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Aivis Hammers, kurš šajā mačā guva 3 (1+2) punktus. Tieši tikpat punktu arī Tomam Gredzenam, divus golus iemeta Renāts Degins, pa 2 (1+1) punktiem Klāvam Jansonam un Matīsam Jansonam, bet rezultatīvākais starp ķekaviešiem ar 5 (3+2) punktiem bija Edžus Bunka. Par labāko starp ogrēniešiem tika atzīts Elvijs Jankovskis, kurš izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. 4 (1+3) punkti Markusam Januševskim, bet Tomam Rislingam 3 (1+2) punkti. "Ķekavai" tagad septiņi punkti un 6.vieta, bet "Ogres Vilkiem" punktu joprojām nav un attiecīgi pēdējā vieta.

"Ķekava" – FK "Ogres Vilki" 12:6 (2:2, 7:2, 3:2)

42:25 (15:10, 18:6, 9:9)

"Ķekava" – Edžus Bunka 5 (3+2), Toms Gredzens 3 (1+2), Aivis Hammers 3 (1+2), Renāts Degins 2 (2+0), Klāvs Jansons 2 (1+1), Matīss Jansons 2 (1+1), Mārtiņš Brigmanis 1 (1+0), Ralfs Fricsons 1 (1+0), Artūrs Narogs 1 (1+0), Edijs Hammers 1 (0+1), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 4 (4+0), Markuss Januševskis 4 (1+3), Toms Rislings 3 (1+2), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1).