Čempioni spraigā cīņā pārspēj pastarīti "Ogres Vilki"

23.09.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar viesojās pie vienīgās komandas, kas jaunajā sezonā vēl nav guvusi ne punkta – pie "Ogres Vilkiem". Vēl trešā perioda vidū ulbrokiešiem bija tikai vienu vārtu pārsvars (6:5), bet galarezultāta viņi svinēja uzvaru ar 8:5. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 6 (1+5) punktiem bija Atis Blinds.

Ulbrokas komanda čempionātu sāka ar uzvaru pār vicečempioni "Valmieru", bet pēc tam piedzīvoja divus zaudējumus pēc kārtas. Šovakar ulbrokieši bija ieradušies pie vienīgās komandas, kam līdz šim turnīra tabulā nebija neviena punkta – pie "Ogres Vilkiem". Viesi jau pirmo septiņu minūšu laikā pieteica savas pretenzijas uz uzvaru – 3:0, pa golam ogrēniešu vārtos iemeta Atis Blinds, Kaspars Šķēls un Kristers Eglītis. Līdz pirmajam pārtraukumam divus vārtus guva ogrēnietis Kristaps Tontegode, čempionu pārsvaru samazinādams līdz minimumam – 2:3. Arī pēc otrās trešdaļas viesiem bija tikai vienu vārtu pārsvars – 5:4. Tikai pēdējā periodā ulbrokiešie tomēr izdevās gūt izšķirošo pārsvaru un viņi varēja svinēt otro uzvaru šosezon – 8:5.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Lauris Zaicevs, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. 6 (1+5) punkti Ata Blinda kontā, 4 (2+2) punktus savāca Rolands Kovaļevskis, bet Kaspars Šķēls guva divus vārtus. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma vārtsargs Edgars Engelbergs, kurš atvairīja 32 no 40 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar trim punktiem katram bija Kristaps Tontegode un Elvijs Jankovskis.

FK "Ogres Vilki" – "Betsafe Oxdog Ulbroka" 5:8 (2:3, 2:2, 1:3)

32:40 (7:11, 11:16, 14:13)

FK "Ogres Vilki" – Kristaps Tontegode 3 (2+1), Elvijs Jankovskis 3 (1+2), Stefans Roberts Dimza 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Edgars Birkenfelds 1 (0+1).

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Atis Blinds 6 (1+5), Rolands Kovaļevskis 5 (3+2), Kaspars Šķēls 2 (2+0), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (1+0).