"Talsu NSS/Krauzers" sāk ar uzvaru pār "Lielvārdi/Fat Pipe"

09.09.2018

Ar uzvaru ELVI florbola līgu vīriešiem sākusi komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ar 6:5 pārspēja titulēto "Lielvārdi/Fat Pipe". Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Toms Bitmanis.

"Talsu NSS/Krauzers" šovakar savā laukumā uzņēma titulēto "Lielvārdi/Fat Pipe". Spēles rezultātu jau 2.minūtē atbildēja lielvārdietis Juris Sandis Jēgers (1:0), bet jau 6.minūtē ar precīzu raidījumu atbildēja talsinieks Emīls Krūmiņš – 1:1. Pēc pirmā perioda vadībā ar 3:1 atradās lielvārdieši. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimniekiem izdevās panākt neizšķirtu – 4:4. Toties pēdējā periodā Talsu komanda guva divus vārtus, kamēr lielvārdieši iemeta tikai vienu golu un piekāpās ar 5:6.

Uzvarētāju rindās ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Toms Bitmanis, kurš arī saņēma labākā spēlētāja balvu. Par labāko starp lielvārdiešiem tika atzīts Niks Blumfelds, kura kontā, viena rezultatīva piespēle. Viņa komandā divus vārtus guva Toms Akmeņlauks.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Lielvārde/Fat Pipe" 6:5 (1:3, 3:1, 2:1)

18:21 (8:7, 5:8, 5:6)

"Talsu NSS/Krauzers" – Toms Bitmanis 3 (3+0), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Armands Budreika 1 (1+0), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1), Krišs Treimanis 1 (0+1), Valters Kasjaņenko 1 (0+1), Mareks Stančiks 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Toms Akmeņlauks 2 (2+0), Juris Sandis Jēgers 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Valters Cīrulis 1 (0+1), Niks Blumfelds 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1).