8. septembrī startēs ELVI florbola līga

07.09.2018

o_1cb42n2a410ru16u8hvm1d1goj21.jpg

Sestdien, 8. septembrī, ar divām spēlēm sāksies ELVI florbola līga jeb Latvijas 26. čempionāts florbolā. Turnīra pirmās dienas centrālais mačs norisināsies Ulbrokas sporta kompleksā, kur divkārtējā Latvijas čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" uzņems vicečempioni "Valmieru". Spēles sākums pulksten 19.00, tiešraidē to translēs Sportacentrs.com TV.

 

Šosezon ELVI florbola līgā debitantu nav. Cīņai par valsts čempiones titulu pieteikušās visas tās pašas komandas, kas pērn. Vīriešu Virslīgā - "Rubene" (Kocēni), SK "Pārgauja" (Stalbe), "Kurši/Ekovalis" (Liepāja), FBK "Valmiera", "Bauska", "Lekrings" (Cēsis), "Betsafe Oxdog Ulbroka", "Ķekava", FK "Ogres Vilki", "Lielvārde/Fat Pipe" un "Talsu NSS/Krauzers", bet sieviešu Virslīgā - "Rubene" (Kocēni), FK "Ķekava", "Lekrings" (Cēsis), "Ķekavas Bulldogs" un "NND Rīga". Pagājušajā sezonā ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā piedalījās arī Igaunijas klubs "EMU SK" (Tartu), bet šogad igauņi nolēmuši šo iespēju neizmantot. Toties ELVI florbola līgas sievietēm regulārajā turnīrā jau otro sezonu pēc kārtas piedalīsies Igaunijas izlase, kas mūsu čempionātu atzīst par labu sava meistarības līmeņa paaugstināšanai.

 

Jau tradicionāli ELVI florbola līgas vīriešiem jaunā sezona tiek atklāta ar pērnā pavasara finālistu dueli. 14. aprīlī "Arēnā Rīga" cīņā par zelta medaļām nūjas krustoja Ulbrokas un Valmieras florbolisti. Toreiz tikai pagarinājumā, pateicoties Kārļa Bulāna precīzajam metienam, uzvaru ar 7:6 svinēja "Betsafe Ulbroka", kas lielo čempionu kausu virs savām galvām cēla jau otro pavasari pēc kārtas. Arī "Valmierai" nebija īpaši daudz par ko skumt, jo Latvijas čempionāta sudraba godalgas bija pirmās šī kluba vēsturē. Bulāns ar savu zelta metienu noslēdzis florbolista karjeru, tāpēc jaunās sezonas atklāšanas spēlē mačā vairs nedosies. Tas gan nenozīmē, ka gaidāmais duelis nebūs tik pat spraigs kā iepriekšējais – prognozēt uzvarētājus ir praktiski neiespējami.

 

Ja florbola līdzjutējiem nebūs iespējas šo maču skatīt klātienē, tad jāatceras, ka Latvijas Florbola savienība (LFS) nodrošinājusi tā tiešraidi Sportacentrs.com TV. Kopumā jau septembrī vien plānotas desmit ELVI florbola līgas vīriešiem spēļu tiešraides. Visas spēles būs iespējams redzēt LFS YouTube kanālā https://www.youtube.com/user/floorballtvlv

 

Tiešraižu saraksts

8. septembrī 19.00 "Betsafe Oxdog Ulbroka" - "Valmiera" (Ulbroka)

9. septembrī 18.00 "Talsu NSS/Krauzers" - "Lielvārde/Fat Pipe" (Talsi)

9. septembrī 18.00 "Kurši/Ekovalis" - "Rubene" (Liepāja)

15. septembrī 19.00 "Lielvārde/Fat Pipe" - "Betsafe Oxdog Ulbroka" (Lielvārde)

21. septembrī 20.00 "Talsu NSS/Krauzers" - "Kurši/Ekovalis" (Talsi)

22. septembrī 19.00 "Betsafe Oxdog Ulbroka" - "Rubene" (Ulbroka)

23. septembrī 19.00 FBK "Valmiera" - "Talsu NSS/Krauzers" (Valmiera)

29. septembrī 18.00 "Kurši/Ekovalis" – FBK "Valmiera" (Liepāja)

29. septembrī 18.00 "Talsu NSS/Krauzers" – FK "Ogres Vilki" (Talsi)

29. septembrī 19.00 "Betsafe Oxdog Ulbroka" - "Lekkrings" (Ulbroka)

Tiešraides no florbola spēlēm Ulbrokā, Liepājā, Lielvārdē un Valmierā tiks komentētas.

 

ELVI florbola līgas sievietēm turnīrs tiks atklāts 8. septembrī ar spēli, kas notiks Tartu starp Igaunijas izlasi un Cēsu "Lekringu". Jau svētdien, 9. septembrī, ELVI florbola līgā vīriešiem paredzētas trīs spēlēs, bet ELVI florbola līgā sievietēm – divi mači. Vairāk informācijas www.floorball.lv. ELVI florbola līgas turnīrs finišēs 2019. gada 19. aprīlī ar Superfināliem, kas, kā jau ierasts, atkal notiks "Arēnā Rīga".

SPORTS VIENO!
TIESNEŠI