ELVI florbola līgas MVP - Gaugere un Kovaļevskis

02.08.2018

img_3761.jpg

1. augusta pēcpusdienā Rīgā, VEF kultūras pilī, norisinājās Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums. Balvas kā ELVI florbola līgas vērtīgākie spēlētāji saņēma Laura Gaugere (Rubene) un Rolands Kovaļevskis (Betsafe/Ulbroka).

 

Pasākuma vadītāja loma bija uzticēta improvizāciju teātra "Spiediens" pārstāvjiem - Sandai Dejus un Jurim Kozlovskim, kuri ar saviem pienākumiem galā tika lieliski, ne uz mirkli neļaujot atslābt skatītāju uzmanībai - bija daudz joku, amizantu situāciju un smieklu. Balvas laureātiem pasniedza LFS prezidents Ilvis Pētersons, LFS Treneru komitejas vadītājs Andris Pīlups, LFS Tiesnešu komitejas vadītājs Māris Kumerdanks, Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs Latvijas izlases spēlētāji Linda Līce, Artūrs Jurševskis un Ivars Dišereits. Pasākuma noslēgumā zālē tika ievesta liela un garda kūka, kā arī, protams, sekoja fotografēšanās.

 

 

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta labākie spēlētāji

Meitenes U12: rezultatīvākā spēlētāja - Annija Dārta Dankfelde (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Marta Drille (Rubene/KSS), labākā aizsardze - Beāte Žavnere (NND/RJTC), labākā vārtsardze - Estere Elbrete (Rubene/KSS).

Meitenes U14: rezultatīvākā spēlētāja - Annija Dārta Dankfelde (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Emīlija Salaciete (Rubene/KSS), labākā aizsardze - Samanta Bērziņa (Rubene/KSS), labākā vārtsardze - Linda Gavrilova-Rogoza (Lekrings).

Meitenes U16: rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene/KSS), labākā uzbrucēja - Marta Lība Zameca (Rubene/KSS), labākā aizsardze - Kristiāna Kuplā (Ķekavas Bulldogs), labākā vārtsardze - Barbara Rabčevska (Rīgas Lauvas).

Zēni U12: rezultatīvākais spēlētājs - Mārcis Rutkovskis (SK Pārgauja), labākais uzbrucējs - Ralfs Akmentiņš (Bauska), labākais aizsargs - Markuss Dumpis (Rubene/KSS), labākais vārtsargs - Matīss Aukstars (FS Masters/Black).

Zēni U13: rezultatīvākais spēlētājs - Ralfs Polis (FK Kurši), labākais uzbrucējs - Edijs Šenbergs (FS Masters/Ulbroka), labākais aizsargs - Gustavs Griezītis (FK Kurši), labākais vārtsargs - Alekss Birkenfelds (Ķekavas Bulldogs).

Zēni U14, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Kārlis Degins (Ķekavas Bulldogs), labākais uzbrucējs - Valters Kalnietis (Talsu NSS/Krauzers), labākais aizsargs - Gustavs Tolmanis (FS Masters/Ulbroka), labākais vārtsargs - Ričards Ķīlis (TalsuNSS/Krauzers).

Zēni U14, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Kristers Orlovs (Kalsnava/Madona), labākais uzbrucējs - Ralfs Edvards Grīnvalds (Rīgas Lauvas), labākais aizsargs - Daniels Kristofers Lūks (Babīte), labākais vārtsargs - Dāvis Krasts (Valmieras BSS).

Zēni U16, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Markuss Januševskis (FK Ogres Vilki), labākais uzbrucējs - Daniels Anis (FS Masters/BT1), labākais aizsargs - Jorens Malkavs (Lekrings), labākais vārtsargs - Georgijs Konstantinovičs (Lielvārde/Sporta Punkts).

Zēni U16, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Patriks Brieže (Rīgas Lauvas), labākais uzbrucējs - Jānis Kalniņš (Kalsnava/Madona), labākais aizsargs - Roberts Armands Ragovskis (Talsu NSS/Krauzers), labākais vārtsargs - Kristiāns Ralfs Lavendels (Talsu NSS/Krauzers).

 

Latvijas Veterānu čempionāta labākie spēlētāji

35+: rezultatīvākais spēlētājs - Mārcis Krūmiņš (Ekskurzeme/Tukums), labākais uzbrucējs - Nauris Lazdāns (Rubene), labākais aizsargs - Kaspars Rudzītis (Liepupe), labākais vārtsargs - Gustavs Plūme (Alusvēderi).

45+: rezultatīvākais spēlētājs - Agris Grandovskis (SC Mēmele/Bauska), labākais uzbrucējs - Jānis Zībārts (Aizkraukle/Silarozes), labākais aizsargs - Jānis Kārkliņš (SC Mēmele/Bauska), labākais vārtsargs - Uģis Niedre (SC Mēmele/Bauska).

 

Vīriešu 2. līga - My Floorball mēneša labākie spēlētāji: Sandijs Kalniņš (FK Kalsnava), Kristers Tiltiņš (FK Tērvete), Toms Ēvalds (Leģions/Grobiņas novads), Niklāvs Vingris (Aizkraukle/Koknese), Aivis Barkovskis (SC Mēmele/Code), Haralds Niedrītis (FK Kalsnava).


Vīriešu 2. līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Jānis Levanovičs (SK Coyote), labākais uzbrucējs - Aivis Barkovskis (SC Mēmele/Code), labākais aizsargs - Kristaps Briedis (Aizkraukle/Koknese), labākais vārtsargs - Artis Štrovalds (SC Mēmele/Code).

 

Sieviešu 1. līga - My Floorball mēneša labākās spēlētājas: Linda Jēgere (Irlava/Tukums), Jūlija Rozīte (Rubene 1), Aurēlija Zariņa (Rēzeknes BJSS), Dana Gulbe (Irlava/Tukums), Kate Gārde (Liepājas Universitāte), Simona Grāpēna (Rubene 1).


Sieviešu 1. līgas labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Anna Ankudinova (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Jūlija Rozīte (Rubene 1), labākā aizsardze - Linda Jēgere (Irlava/Tukums), labākā vārtsardze - Dana Gulbe (Irlava/Tukums).

 

Vīriešu 1. līga - My Floorball mēneša labākie spēlētāji: Mareks Brutāns (Latvijas Universitāte/FS Masters), Ričards Gruziņš (Irlava/Avant), Niklāvs Ērcītis (FK Kuldīga/Kuldīgas NSS), Rūdis Žukelis (Lielvārde/Fans), Raitis Ozols (Impar Limbaži), Rolands Peļņa (Latvijas Universitāte/FS Masters).


Vīriešu 1. līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Ričards Gruziņš (Irlava/Avant), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Sandis Kalniņš (FK Madona), labākais uzbrucējs - Raitis Ozols (Impar Limbaži), labākais aizsargs - Ričards Riekstiņš (Irlava/Avant), labākais vārtsargs - Roberts Blumbergs (Ķekavas Bulldogs).

 

ELVI līga sievietēm - My Floorball mēneša labākās spēlētājas: Lība Daija Mikova (Rubene), Paula Egle (NND Rīga), Santa Torstere (NND Rīga), Anna Ankudinova (Ķekavas Bulldogs), Monika Džigure (Lekrings), Anna Mūrniece (Ķekavas Bulldogs), Laura Gaugere (Rubene).


ELVI līgas sievietēm labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene), labākā uzbrucēja - Santa Torstere (NND Rīga), labākā aizsardze - Elizabete Pavlovska (Rubene), labākā vārtsardze - Ilga Jēkabsone (Rubene), labākā debitante - Simona Grāpēna (Rubene).

 

ELVI līga vīriešiem - My Floorball mēneša labākie spēlētāji: Pāvels Semjonovs (EMU SK), Toms Akmeņlauks (Lielvārde/Fat Pipe), Kaspars Šķēls (Betsafe/Ulbroka), Jānis Ragovskis (Talsu NSS/Krauzers), Klāvs Jansons (Ķekava), Edgars Puriņš (SK Pārgauja), Edžus Ceriņš (Betsafe/Ulbroka).

 

ELVI līgas vīriešiem labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Pāvels Semjonovs (EMU SK), labākais uzbrucējs - Arnijs Kuratņiks (FBK Valmiera), labākais aizsargs - Artūrs Jurševskis (SK Pārgauja), labākais vārtsargs - Ivars Dišereits (Betsafe/Ulbroka), labākais debitants - Valters Kasjaņenko (Talsu NSS/Krauzers).

 

Latvijas čempionāta īpašās balvas: labākais jaunais tiesnesis - Ilmārs Podnieks un Miks Radvils, labākais tiesnesis - Māris Kumerdanks un Kaspars Kristapsons, labākais jaunatnes treneris - Kristīna Degina (Ķekavas Bulldogs) un Linda Līce (Rubene/KSS), labākais treneris - Andris Pīlups (Betsafe/Ulbroka), par godīgu spēli - "Cielaviņu armija".


ELVI līgas sievietēm simboliskā izlase: uzbrucējas - Anna Ankudinova (Ķekavas Bulldogs), Laura Gaugere (Rubene) un Santa Torstere (NND Rīga), aizsardzes - Elizabete Pavlovska (Rubene) un Karīna Saidova (NND Rīga), vārtsardze - Ilga Jēkabsone (Rubene). Vērtīgākā spēlētāja - Laura Gaugere.

 

ELVI līgas vīriešiem simboliskā izlase: uzbrucēji - Arnijs Kuratņiks (FBK Valmiera), Rolands Kovaļevskis (Betsafe/Ulbroka) un Ingars Matisons (Rubene), aizsargi - Artūrs Jurševskis (SK Pārgauja) un Aigars Belasovs (FBK Valmiera), vārtsargs - Ivars Dišereits (Betsafe/Ulbroka). Vērtīgākais spēlētājs - Rolands Kovaļevskis (Betsafe/Ulbroka).


ELVI