Cēsu "Lekrings" izkapā uzvaru Talsos

03.11.2019

Pirmā no šodien paredzētajām divām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notika Talsos, kur vietējā komanda "Talsu NSS/Krauzers" uzņēma titulēto Cēsu vienību "Lekrings". Vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet viesiem izdevās gūt divus vārtus un uzvarēt ar 5:3. Izšķirošais gols Jorena Malkava kontā, kurš 57.minūtē aukstasinīgi realizēja soda metienu.

Talsos šovakar tikās divas komandas, kas vēl pavasarī dalīja ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļas - "Talsu NSS/Krauzers" uzņēma Cēsu "Lekringu". Bronzas spēlē uzvarēja cēsnieki, bet šī vakara maču labāk sāka talsenieki – jau 2.minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja viņu kapteinis Artis Raitums – 1:0. 8.minūtē viesu spēlētājs Kārlis Bulmeisters atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr pēc pirmā perioda minimāls pārsvars jau atkal bija laukuma saimniekiem – 2:1. Otrā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts jau trešo reizi šajā spraigajā mačā bija neizšķirts – 3:3. 57.minūtē viesi ieguva iespēja izpildīt soda metienu, ko izmantoja Jorens Malkavs – 4:3. Talsenieki riskēja, mainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Šoreiz gan risks neattaisnojās – pusminūti pirms finālsvilpes Kevins Šmits ieraidīja bumbiņu tobrīd tukšajos Talsu komandas vārtos, ļaujot "Lekringam" svinēt uzvaru ar 5:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, kurš šajā mačā atvairīja 15 no 18 pretinieku metieniem. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma Jānis Škutāns, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Cēsu "Lekringam" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 17 punktu un augstā otrā vieta, bet talsenieki ar 14 punktiem ieņem sesto pozīciju.