Stalbes "Pārgauja" viesos sakauj "Bausku"

15.09.2019

Pēc pirmās spēļu kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderi kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja", kas šovakar viesos ar 12:2 sagrāva "Bauskas" florbolistus. Piecus vārtus stalbiešu labā guva pieredzējušais uzbrucējs Lauris Ābols.

Stalbes "Pārgauja", kuras rindās atgriezies komandas ilggadējais uzbrukuma līderis Lauris Ābols, čempionāta pirmajā spēlē viesojās pie ievērojami atjauninātās vienības "Bauska". Spēles rezultātu jau 2.minūtē atklāja baušķenieks Lotārs Melderis (1:0), bet jau līdz pirmajam pārtraukumam viesi atbildēja ar pieciem goliem, trīs no tiem bija Laura Ābola kontā – 5:1. Jau otrās trešdaļas laikā bija skaidrs, ka Bauskas komandai neizvairīties no pamatīgas sakāves (2:9), bet visā mačā stalbieši svinēja iespaidīgu uzvaru ar 12:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Lauri Ābolu, kura kontā pieci vārtu guvumi. Pa trim rezultativitātes punktiem guva Olafs Zvīnis un Mārtiņš Rajeckis, bet divus golus pretinieku vārtos iemeta Gvido Lauga. Labākā spēlātāja balvu Bauskas komandā saņēma vārtsargs Jānis Goža, kurš 29 minūtēs atvairīja 23 no 28 pretinieku metieniem.

"Bauska" – SK "Pārgauja" 2:12 (1:5, 1:4, 0:3)

14:42 (5:9; 3:14; 6:19)

"Bauska" – Lotārs Melderis 1 (1+0), Reinis Jānis Krīgalis 1 (1+0), Kaspars Čakāns 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Lauris Ābols 5 (5+0), Olafs Zvīnis 3 (2+1), Mārtiņš Rajeckis 3 (0+3), Gvido Lauga 2 (2+0), Mārtiņš Muižnieks 2 (1+1), Oskars Balodis 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Endijs Kleistrovs 2 (0+2), Jānis Driļevskis 1 (0+1).