Cēsu "Lekrings" čempionātu sāk ar uzvaru pār "Ķekavu"

15.09.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem jauno sezonu ar uzvaru sākusi pašreizējā bronzas medaļniece "Lekrings", kas Cēsīs ar 4:1 pieveica "Ķekavu". Divus vārtus cēsnieku labā guva Andris Rajeckis, bet par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, kurš 60 minūšu laikā kapitulēja tikai vienu reizi.

Cēsu "Lekrings" jauno sezonu sāka ar spēli savā laukumā pret "Ķekavu". Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, bet tieši cēsnieki Andra Rajecka personā bija tie, kuri jau 7.minūtē atklāja rezultātu – 1:0. Otrās trešdaļas sākumā cēsnieki panāca jau 3:0, bet pēc 27 aizvadītām minūtēm beidzot tika arī ķekavieši, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Artūrs Narogs – 1:3. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija viesu goda vārti. Mājinieki pēdējā periodā guva vēl vienus vārtus un čempionātu sāka ar uzvaru – 4:1.

Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma vārtsargs Markuss Plūdums, kurš šajā mačā atvairīja 22 no 23 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie bija Andris Rajeckis ar diviem vārtu guvumiem un Jānis Rajeckis ar divām piespēlēm. Par labāko Ķekavas vienības rindās tika atzīts vienīgo vārtu autors Artūrs Narogs.

"Lekrings" – "Ķekava" 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

19:23 (8:6; 5:8; 6:9)

"Lekrings" – Andris Rajeckis 2 (2+0), Jānis Rajeckis 2 (0+2), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Gints Bērtulis 1 (0+1), Toms Rīsmanis 1 (0+1).

"Ķekava" – Artūrs Narogs 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (0+1).