Triju vārtu spēlē "Lekrings" pieveic "Lielvārdi/Fat Pipe"

06.04.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā jau otro reizi vadībā izvirzījusies (3:2) Cēsu komanda "Lekrings", kas šovakar viesos ar 2:1 pārspēja "Lielvārdi/Fat Pipe". Uzvaras vārtus pamatlaika pēdējā minūtē guva Pēteris Trekše.

Pusfināla sērija starp komandām "Lielvārde/Fat Pipe" un "Lekrings" sākās aizpagājušās nedēļas nogalē ar maču Lielvārdes novada sporta centrā. Tajā spēlē ar 9:5 uzvarēja laukuma saimnieki, izšķirošo pārsvaru iegūstot vien pēdējā periodā. Jau nākamās dienas vakarā abas pretinieces tikās Cēsīs, kur ar 4:3 uzvarēja "Lekrings", sērijā atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 1:1. Arī pagājušās nedēļas nogalē panākumi tika dalīti uz pusēm. Vispirms cēsnieki ar 5:2 guva uzvaru Lielvārdē, bet pēc tam lielvārdieši ar 7:5 revanšējās Cēsīs. Pirms šīsdienas mača sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām bija līdzsvars – 2:2.

Šovakar Lielvārdes novada centrā daudzajiem līdzjutējiem pirmo vārtu guvumu vajadzēja gaidīt nesamērīgi ilgi. Ne pirmajā, ne arī otrajā trešdaļā tādi netika fiksēti. Interesanti, ka katrā no pirmajiem diviem periodiem katra komanda pa pretinieku vārtiem izdarīja pa sešiem metieniem. Rezultāts tika atklāts 47.minūtē, kad vārtus guva cēsnieks Kevins Šmits – 1:0. Nepagāja ne trīs minūtes, kad sekoja mājinieku atbilde – Sandris Virsnītis atjaunoja neizšķirtu (1:1). Laiks ritēja un varēja jau sākt domāt par pagarinājumu, bet cits scenārijs bija padomā viesiem – 60.minūtē Lielvārdes florbola audzēkņa Arta Savina piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Pēteris Trekše – 2:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, kurš atvairīja 16 no 17 pretinieku metieniem. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma vienīgo vārtu autors Sandris Virsnītis. Rīt Cēsīs abas komandas aizvadīs pusfināla sērijas sesto maču.

"Lielvārde/Fat Pipe" – "Lekrings" 1:2 (0:0, 0:0, 1:2), sērijā 2:3

17:19 (6:6, 6:6, 5:7)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandris Virsnītis 1 (1+0), Aivis Kusiņš 1 (0+1).

"Lekrings" – Pēteris Trekše 1 (1+0), Kevins Šmits 1 (1+0), Emīls Dzalbs 1 (0+1), Artis Savins 1 (0+1).