Čempioni trešo reizi vadībā sērijā pret "Valmieru"

16.03.2019

Tikai vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā nonākusi divu pēdējo gadu čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 6:3 pieveica "Valmieru", sērijā panākot 3:2. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (1+2) punktiem bija Niks Ķuzulis.

Ceturtdaļfināla sērijā starp čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka" un vicečempioni "Valmieru" nevienai no sāncensēm vēl nebija izdevies gūt divas uzvaras pēc kārtas, rezultāts bija neizšķirts – 2:2. Ulbrokieši savā laukumā uzvarēja ar 5:0, bet viesos – ar 12:1, valmierieši viesos bija pārāki ar 9:5, bet savā laukumā pieveica pretiniekus pēcspēles metienos ar 5:4. Šovakar abas komandas atkal tikās Ulbrokas sporta kompleksā. Maču vareni sāka mājinieki, kas pirmā perioda laikā pēc Reiņa Rudzīša, Nika Ķuzuļa un Rolanda Kovaļevska metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Spēles vidu rezultāts bija kļuvis jau 5:0. Tikai 38.minūtē pie pirmā vārtu guvuma tika valmierieši – 1:5, golu iemeta Ivars Laktiņš. Pēdējā periodā valmieriešiem neizdevās lauzt spēles gaitu – Ulbrokas florbolisti svinēja panākumu ar 6:3, sērijā līdz četrām uzvarām jau trešo reizi izvirzoties vadībā – 3:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autors Kristers Eglītis. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Rolandam Kovaļevskim, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Niks Ķuzulis. Par labāko starp valmieriešiem atzina pirmo vārtu autoru Ivaru Laktiņu, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Ints Vilks. Rīt abas komandas Valmierā aizvadīs sērijas sesto maču.

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – FBK "Valmiera" 6:3 (3:0, 2:1, 1:2), sērijā 3:2

29:10 (11:3, 9:4, 9:3)

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Niks Ķuzulis 3 (1+2), Kristers Eglītis 2 (2+0), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Kārlis Vitkovskis 1 (1+0), Reinis Rudzītis 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Atis Blinds 1 (0+1).

FBK "Valmiera" – Ints Vilks 2 (1+1), Aigars Belasovs 2 (0+2), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Ivars Laktiņš 1 (1+0).