"Talsu NSS/Krauzers" uzvar Kocēnos un atgūst vadību

08.03.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā vadību atguvusi "Talsu NSS/Krauzers" (2:1), kas šovakar ar savu pretinieci "Rubeni" nūjas krustoja Kocēnu sporta namā. Pēc divām trešdaļām talsinieki atradās vadībā ar 4:0, bet visā mačā triumfēja ar 5:2. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (1+2) punktiem bija Viesturs Mārtiņš Rubenis.

Sērijas pirmās divas spēles Talsu un Kocēnu komandas aizvadīja pirms nedēļas talsinieku laukumā. Pirmajā mačā ar 5:3 pārāki bija mājinieki, bet otrajā kocēniešiem izdevās revanšēties ar 4:3, sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu – 1:1. Šovakar abas komandas tikās jau Kocēnos. Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 10.minūtē rezultātu atklāja talsinieks Toms Bitmanis (1:0). Otrajā trešdaļā’viesi guva vēl trīs beazatbildes vārtus, piesakot savas pretenzijas uz uzvaru šajā spēlē – 4:0, pa golam iemeta Viesturs Mārtiņš Rubenis, Matīss Fogelis un Oskars Bergmanis. Pēdējā periodā pie vārtu guvuma beidzot tika arī "Rubene", kuras rindās ar prezīziem metieniem izcēlās Reinis Mirkšs un Ingars Matisons. "Talsu NSS/Krauzers" atbildēja ar sava kapteiņa Arta Raituma vārtu guvumu un varēja svinēt uzvaru ar 5:2, sērijā atgūstot vadību – 2:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Viesturs Mārtiņš Rubenis, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. 2 (1+1) punkti Arta Raituma kontā. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Juris Zilberts, kurš ar rezultativitāti šorez gan neizcēlās. Jau rīt pulksten 18.00 abas komandas turpat Kocēnu sporta namā tiksies sērijas ceturtajā mačā.

"Rubene"  – "Talsu NSS/Krauzers" 2:5 (0:1, 0:3, 2:1)

22:39 (5:14, 9:12, 8:13)

"Rubene" – Ingars Matisons 1 (1+0), Reinis Mirkšs 1 (1+0), Dāvis Zēmelis 1 (0+1), Atis Stepāns 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Viesturs Mārtiņš Rubenis 3 (1+2), Artis Raitums 2 (1+1), Oskars Bergmanis 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (0+1).