Latvijas izlase turnīru sāk ar uzvaru pār ungārietēm

31.01.2019

Slovākijas pilsētā Trenčīnā notiekošo pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīru ar pārliecinošu uzvaru sākusi Latvijas sieviešu izlase, kas šovakar ar 6:1 pieveica Ungārijas florbolistes. Par mača labāko spēlētāju tika atzīta Līga Vancāne, kura izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Mūsu florbolistēm mačā pret ungārietēm ļoti svarīgi bija atklāt spēles rezultātu. Tas izdevās ne uzreiz, vārtu gūšanas iespējas bija arī pretiniecēm, kuras uzsvaru lika uz pretuzbrukumiem. Tomēr pirmās uzgavilēja latvietes – pirmā perioda vidū Laura Gaugere izdarīja metienu uzreiz pēc pagrieziena, viņas raidījums bija rezultatīvs – 1:0. Pēc 20 sekundēm Paula Metāla panāca jau 2:0, bet pirmā perioda izskaņā vēl vienus vārtus Latvijas izlases labā guva Līga Vancāne – 3:0. Otrās trešdaļas sākumā pie vārtu guvuma tika arī pretinieces (3:1), bet līdz otrajam pārtraukumam Līga Vancāne, Anna Ankudinova un Evelīna Garbare panāca jau 6:1. Pēdējā periodā neviena no komandām vārtus neguva.

Latvija

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīta Līga Vancāne, kura šajā mačā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Pa 2 (1+1) punktiem Evelīnas Garbares un Paulas Metālas kontā.

Latvija – Ungārija 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)
Vārti: 10:13 Gaugere (Pavlovska) 1:0, 10:33 Metāla 2:0, 17:13 Vancāne (Garbare) 3:0, 26:29 Lelovica (Tenji) 3:1, 27:25 Vancāne (Eglīte) 4:1, 32:21 Ankudinova (Metāla) 5:1, 32:43 Garbare 6:1
Metieni: 49:15