"Ķekava" vēlreiz sakauj Cēsu "Lekringu"

19.01.2019

Pirmajā no trim šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm "Ķekava" savā laukumā uzņēma Cēsu "Lekringu". Gluži kā abu komandu pirmajā tikšanās reizē, arī šoreiz ievērojami pārākas izrādījas ķekavietes, kuras savas pretinieces sagrāva ar 16:4. Pa pieciem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Paula Metāla, Linda Dadajeva un Elīza Elizabete Bērziņa.

"Ķekavai" un "Lekringam" šī šajā sezonā bija tikai otrā savstarpējā spēle, bet pirmajā, kas notika septembrī un arī Ķekavā, mājinieces savas viešņas sagrāva ar 22:5. Gadu mijā FK "Ķekava" savas rindas pastiprināja ar cēsnieču nu jau bijušo uzbrukuma līderi Klintu Mārtiņjēkabu, kurai šis bija pirmais mačs pret savu bijušo komandu. Ķekavietes šīs spēles rezultātu atklāja jau pirmajā minūtē – no jau pieminētas Mārtiņjēkabas piespēles to izdarīja Linda Dadajeva (1:0). Laukuma saimnieces turpināja uzbrukt un jau pirmā perioda vidū bija izvirzījušās vadībā ar 5:0. Cēsnieces savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa 15.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Džeina Eglīte – 1:5. Pēc pirmā perioda ķekavietēm jau atkal bija piecu vārtu handikaps – 6:1. Otrās trešdaļas laikā mājinieces panāca 10:3, bet visā mačā FK "Ķekava" svinēja pārliecinošu panākumu ar 16:4.

Pa pieciem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Paula Metāla, Linda Dadadjeva un Elīza Elizabete Bērziņa, bet 4 (3:1) – Klinta Mārtiņjēkaba. 3 (1+2) punkti Ievas Bušmanes kontā, bet ar diviem goliem izcēlās Valērija Druzjaka, kura saņēma balvu kā labākā spēlētāja. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Kristiāna Elizabete Krūmiņa un Agnese Broliša. Par labāko starp cēsniecēm atzina Esteri Meidropu, kura guva vienus vārtus, bet rezultatīvākā viņas komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Džeina Eglīte. Pēc šīs uzvaras "Ķekava" ar 24 punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi, bet, visdrīzāk, tikai uz dažām stundām – līdz Kocēnu "Rubenes" spēlei pret Igaunijas sieviešu izlasi. Cēsu "Lekringam" joprojām tikai divi punkti un attiecīgi 6.vieta sešu komandu konkurencē.

FK "Ķekava" – "Lekrings" 16:4 (6:1, 4:2, 6:1)

85:29 (33:13, 29:7, 23:9)