"Rubene" pārliecinoši pārspēj "Pārgauju"

13.10.2018

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē Stalbes "Pārgauja", būdama mājinieces statusā, Kocēnu sporta namā spēkojās ar vietējo "Rubeni". Pārliecinošu uzvaru ar 8:3 guva kocēnieši, kuru rindās ar pieciem vārtu guvumiem izcēlās Reinis Mirkšs.

Lai arī mājinieku lomā šajā mačā bija stalbieši, spēle notika viņu pretinieku laukumā – Kocēnu sporta namā. Pirms šīs cīņas abām komandā bija pa 12 punktiem, bet uzvara pamatlaikā dotu iespēju kļūt par turnīra tabulas līderi. Kā pirmā uz šī plāna realizēšanu pieteicās "Pārgauja" – jau 32.sekundē rezultātu atklāja Gvido Lauga (1:0), bet 15.minūtē Edgars Puriņš panāca jau 2:0. Tomēr arī "Rubenei" bija ko teikt – otrajā trešdaļā divus vārtus guva Atis Stepāns, bet vienus – Reinis Mirkšs, izvirzot "Rubeni" vadībā ar 3:2. Pēdējā periodā četrus vārtus pēc kārtas guva Mirkšs, nosverot uzvaras svaru kausu Kocēnu komandas pusē – 7:2. Galarezultātā kocēnieši svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma piecu vārtu autors Reinis Mirkšs. Divi goli Ata Stepāna kontā, bet 2 (1+1) punkti Ritvaram Bērziņam. Par labāko starp stalbiešiem tika atzīts Miķelis Koknesis Roops, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Divus golus iemeta Gvido Lauga. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 15 punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi. "Pārgaujai" joprojām 12 punktu un piektā pozīcija.

SK "Pārgauja" – "Rubene" 3:8 (2:0, 0:3, 1:5)

23:20 (7:8, 10:6, 6:6)

SK "Pārgauja" – Gvido Lauga 2 (2+0), Edgars Puriņš 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Mārtiņš Zicmanis 1 (0+1), Olafs Zvīnis 1 (0+1).

"Rubene" – Reinis Mirkšs 5 (5+0), Atis Stepāns 2 (2+0), Ritvars Bērziņš 2 (1+1), Juris Zilberts 2 (0+2), Matīss Mālnieks 2 (0+2).