"Talsu NSS/Krauzers" pagarinājumā pārspēj vicečempionus

23.09.2018

Trešajā no šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē pašreizējā vicečempione FBK "Valmiera" uzņēma ambiciozos "Talsu NSS/Krauzers" florbolistus. Ar 60 pamatlaika minūtēm uzvarētāju noskaidrošanai nepietika, bet pagarinājumā uzvaru ar 4:3 svinēja talsinieki. Izšķirošie vārti Emīla Krūmiņa kontā.

Spēlē starp "Valmieru" un "Talsu NSS/Krauzeru" rezultātu 8.minūtē atklāja kurzemnieks Oskars Bergmanis, bet 15.minūtē valmierietis Miķelis Dravnieks atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Neizšķirts rezultāts bija arī pēc pirmā perioda – 3:3. Otrajā un trešajā periodā abu komandu vārtsargi bija nepārspējami, tāpēc uzvarētāju noskaidrošana bija jāatliek uz papildlaiku. Jau pagarinājuma 4.sekundē Talsu komandas kapteiņa Arta Raituma piespēli vārtu guvumā pārvērta Emīls Krūmiņš – 4:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju komandā tika atzīts vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 23 no 26 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā bija Emīls Krūmiņš ar diviem goliem, kā arī Oskars Bergmanis un Viesturs Mārtiņš Rubenis, kuriem pa 2 (1+1) punktiem. Labākā spēlētāja balvu Valmieras komandā saņēma vienu vārtu autors Lauris Alvis Stiprais.

FBK "Valmiera" – "Talsu NSS/Krauzers" 3:4 ET (3:3, 0:0, 0:0, 0:1)

26:19 (10:5, 10:7, 6:6, 0:1)

FBK "Valmiera" – Matīss Salmiņš 2 (0+2), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Miķelis Dravnieks 1 (1+0), Sandijs Kalniņš 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Emīls Krūmiņš 2 (2+0), Oskars Bergmanis 2 (1+1), Jānis Ragovskis 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2).