"Lielvārde/Fat Pipe" savu otro uzvaru svin Bauskā

21.09.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar viesojās pie "Bauskas", ko pieveica ar 9:4. Pa 3 (2+1) punktiem uzvarētāju labā guva Armands Savins un Ervīns Torsters

Titulētā "Lielvārde/Fat Pipe", kas turnīru sāka ar zaudējumu Talsos, bet pēc tam savā laukumā pārliecinoši uzvarēja čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka", šovakar viesojās pie "Bauskas", kam arī bija viena uzvara divos mačos. Pagāja tikai viena minūte un viena sekunde, kad spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja lielvārdiešu aizsargs Ervīns Torsters – 1:0. Baušķenieki nekavējoties atbildēja ar Edgara Lujāna vārtu guvumu (1:1), bet pēc pirmā perioda vadībā ar 3:1 atradās viesi. Otrās trešdaļas laikā "Lielvārde/Fat Pipe" savu pārsvaru vēl nedaudz palielināja (5:2), bet galarezultātā lielvārdieši varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:4.

Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts gados jaunais Armands Savins, kura kontā 3 (2+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Ervīnam Torsteram, divus golus iemeta Niks Blumfelds, bet Sandrim Virsnītim 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu mājinieku sastāvā saņēma Kristers Tiltiņš, kurš ar 2 (1+1) punktiem bija rezultatīvākais. "Lielvārde/Fat Pipe" pēc šī panākuma ar sešiem punktiem pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā.

"Bauska" – "Lielvārde/Fat Pipe" 4:9 (1:3, 1:2, 2:4)
28:23 (11:7, 8:9, 9:7)
"Bauska" – Kristers Tiltiņš 2 (1+1), Valdis Vāvers 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (1+0), Pēteris Zeltiņš 1 (1+0), Aivis Barkovskis 1 (0+1), Māris Akmentiņš 1 (0+1), Tomass Valts Jirgensons 1 (0+1).
"Lielvārde/Fat Pipe" – Armands Savins 3 (2+1), Ervīns Torsters 3 (2+1), Niks Blumfelds 2 (2+0), Sandris Virsnītis 2 (1+1), Rūdis Žukelis 2 (0+2), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Valters Cīrulis 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (0+1), Alvis Savins 1 (0+1).