"Lekrings" papildlaikā svin uzvaru pār "Ķekavas Bulldogs"

15.09.2018

Pirmo uzvaru ELVI florbola līgā sievietēm guvusi Cēsu komanda "Lekrings", kas šovakar savā laukumā ļoti rezultatīvā mačā pagarinājumā ar 11:10 pārspēja komandu "Ķekavas Bulldogs". Uzvaru nesošie vārti Klintas Mārtiņjēkabas kontā.

Cēsu "Lekrings" un "Ķekavas Bulldogs" šo sezonu sāka, viesojoties pie Tartu pie Igaunijas sieviešu izlases, kur piedzīvoja pamatīgas sagrāves, bet šovakar krustoja nūjas savā starpā, darot to cēsnieču laukumā. Spēle sākās ar diviem ķekavietes Līgas Vancānes vārtu guvumiem (2:0), bet pirmā perioda otrajā pusē sekoja cēsnieču atbilde – viņu kapteine Džeina Eglīte guva trīs vārtus pēc kārtas, vadībā izvirzot jau "Lekringu" (3:2). Pēc pirmā perioda laukuma saimniecēm bija divu vārtu pārsvars (4:2). Otro trešdaļu labāk aizvadīja viešņas, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 7:7. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar minimālu pārsvaru (10:9) atradās Cēsu komanda, bet ķekavietes Kristiānas Kuplās personā realizēja savu skaitlisko vairākumu – 10:10 un pagarinājums. Papildlaikā veiksme stāvēja mājinieču pusē – jau 2.minūtes sākumā Džeinas Eglītes piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Klinta Mārtiņjēkaba (11:10).

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Džeina Eglīte, kura ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. 3 (2+1) punkti viņas komandas biedrenei Elīnai Šarovai, ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Liliāna Jakovicka, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Klinta Mārtiņjēkaba un Betija Raseiceva. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandas sastāvā pasniedza triju vārtu autorei Annai Mūrniecei. Rezultatīvākā ar 5 (2+3) punktiem bija Līga Vancāne, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Kristiāna Grāvīte un Anda Luža.

"Lekrings" – "Ķekavas Bulldogs" 11:10 ET (4:2, 3:5, 3:3, 1:0)

30:34 (11:16, 7:12, 10:5, 2:1)