Igaunietes sakauj arī "Ķekavas Bulldogs"

09.09.2018

Pirmā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm notika Tartu, kur Igaunijas izlase uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Igaunietes, kuras vakar ar 15:2 sagrāva Cēsu "Lekringu", nežēloja arī ķekavietes, kas tika sakautas ar 20:3. Pa golam Igaunijas izlases vārtos iemeta Anna Mūrniece, Edīte Ozoliņa un Marta Viegliņa.

Tartu notikušajā mačā starp Igaunijas sieviešu izlasi un "Ķekavas Bulldogs" igaunietes Ķekavas komandas vārtus atplombēja jau 2.minūtē – 0:1. Gluži kā vakardienas mačā pret Cēsu "Lekringu", arī šodien Igaunijas izlase jau pirmajā periodā guva septiņus vārtus, praktiski noņemot no dienas kārtības jautājumu par uzvarētāju – 0:7. Tikai 38.minūtē, kad rezultāts jau bija 0:14, savus pirmos vārtus guva arī latvietes, turklāt divus vienas minūtes laikā – 2:14. Pa golam iemeta Anna Mūrniece un Edīte Ozoliņa. Vēl viens gols "Ķekavas Bulldogs" kontā tika ieskaitīts 53.minūtē, kad Marta Viegliņa panāca 3:18. Atlikušajā laikā Igaunijas florbolistes guva vēl divus vārtus un svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 20:3.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Jane Klavana, kuras kontā četri vārtu guvumi. Rezultatīvākas par viņu Igaunijas izlasē bija Judīte Hivarinena un Kate Kūtisāre – pa pieciem punktiem. Par labāko starp ķekavietēm tika atzīta pirmo vārtu autore Anna Mūrniece.

Igaunijas izlase – "Ķekavas Bulldogs" 20:3 (7:0, 8:2, 5:1)

55:21 (22:5, 19:6, 14:10)

Igaunijas izlase – Kate Kūtisāre 5 (4+1), Judīte Hivarinena 5 (1+4), Jane Klavana 4 (4+0), Edīte Parnika 4 (2+2), Kadre Latmete 4 (2+2), Rete Vārta 3 (3+0), Šarlote Marlēna Koverika 3 (2+1), Kate Loida 3 (1+2), Pireta Puidaka 3 (1+2), Diāna Klavana 3 (0+3), Katrīna Kiviranda 3 (2+1), Pille Arro 2 (0+2).

"Ķekavas Bulldogs" – Anna Mūrniece 1 (1+0), Edīte Ozoliņa 1 (1+0), Marta Viegliņa 1 (1+0), Līga Vancāne 1 (0+1), Letīcija Kalve 1 (0+1), Sintija Miļuna 1 (0+1).