"Ķekava" papildlaikā pieveic Igaunijas izlasi

06.03.2018

Ar skaistu uzvaru ELVI florbola līgas sievietēm regulāro turnīru noslēdza FK "Ķekava", kas šovakar savā laukumā mačā pret Igaunijas sieviešu izlasi pamatlaika pēdējo desmit minūšu laikā likvidēja divu vārtu deficītu un svinēja panākumu pagarinājumā ar 8:7. Uzvaras vārtus ķekaviešu labā iemeta Ieva Bušmane, kurai tas bija jau piektais gols šajā spēlē.

"Ķekavai" šī šosezon bija jau otrā tikšanās ar Igaunijas dāmu izlasi. Pirmajā, kas notika Tartu, ar 5:3 pārākas izrādījās igaunietes. Arī šīvakara mača rezultātu atklāja viešņas - jau 3. minūtē vārtus guva Līna Luiha (1:0). Pēc pirmā perioda rezultāts gan bija neizšķirts (1:1), jo 12. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja Ieva Bušmane. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar divu vārtu pārsvaru izvirzījās viešņas (5:3). Pēdējā periodā ķekavietes divas reizes samazināja pretinieču pārsvaru līdz minimumam (4:5 un 5:6), tomēr astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Igaunijas izlasei atkal bija divu vārtu pārsvars - 7:5. 53. minūtē savu jau ceturto golu šajā mačā iemeta Ieva Bušmane (6:7), bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē Elīza Elizabete Bērziņa pēc ilgāka laika atjaunoja neizšķirtu - 7:7. Iniciatīva piederēja ķekavietēm, kuras to izmantoja papildlaika 3. minūtē, kad uzvaras vārtus guva Ieva Bušmane - 8:7.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Zanda Bergmane, kura savāca 2 (1+1) punktus. Trīs piespēles Agneses Brolišas kontā, bet rezultatīvākā ar pieciem vārtu guvumiem bija Ieva Bušmane. Par labāko starp igaunietēm atzina Līnu Luihu, kura ar 4 (3+1) punktiem savā komandā bija rezultatīvākā. 3 (1+2) punkti Dianai Klavanai, bet divus golus iemeta Kate Kūtisāra. Igaunijas sieviešu izlase izslēgšanas spēļu turnīrā nepiedalīsies, bet "Ķekava" jau sestdien Lielvārdē aizvadīs pirmo pusfināla spēli, kur tās pretiniece būs Kocēnu "Rubene".

FK "Ķekava" - Igaunijas izlase 8:7 ET (1:1, 2:4, 4:2, 1:0)

49:65 (14:19, 20:22, 12:21, 3:3)

FK "Ķekava" - Ieva Bušmane 5 (5+0), Agnese Broliša 3 (0+3), Zanda Bergmane 2 (1+1), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0), Jolanta Čerpinska 1 (1+0), Rita Rancāne 1 (0+1), Kristīne Kirilova 1 (0+1).

Igaunijas izlase - Līna Luiha 4 (3+1), Diana Klavana 3 (1+2), Kate Kūtisāre 2 (2+0), Edīte Parnika 2 (0+2), Pille Arro 1 (1+0), Kate Loida 1 (0+1).