Čempioni otrreiz uz Talsu "grābekļa" neuzkāpj

04.03.2018

Lai arī ne bez grūtībām, tomēr pie trešās uzvaras ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē tikusi pašreizējā čempione "Betsafe/Ulbroka", kas šodien pretinieku laukumā ar 6:4 pārspēja komandu "Talsu NSS/Krauzers". Divus vārtus uzvarētāju labā guva Juris Gribusts.

Čempione "Betsafe/Ulbroka", kas regulārajā turnīrā finišēja 2. vietā, maču pret 7. vietas īpašnieci "Talsu NNS/Krauzers" savā laukumā sāka ārkārtīgi pārliecinoši, sakaujot savus pretiniekus ar 8:2 un 9:1. Vakar, kad ulbrokieši pirmo reizi viesojās Talsos, viņi atdūrās kā pret sienu un paši tika sagrauti ar 8:2. Šodien, kad turpat Talsos notika jau ceturtā šīs sērijas spēle, rezultātu jau 2. minūtē atklāja mājinieks Jānis Ragovskis (1:0), bet 8. minūtē Mareks Stančiks guva vārtus brīdī, kad Talsu komanda spēlēja skaitliskajā mazākumā - 2:0. 10. minūtē savu pirmo golu šajā mačā iemeta arī ulbrokieši Kaspara Šķēla personā - 1:2. Vienu vārtu pārsvars laukuma saimniekiem bija arī pirms pirmā pārtraukuma - 3:2. Otrās trešdaļas pirmajā pusē pirmo reizi vadībā izvirzījās Ulbrokas komanda (4:3), bet pirms pēdējā perioda rezultāts bija neizšķirts - 4:4. Trešajā trešdaļā vārtus guva tika viesi, izvirzoties vadībā un svinot panākumu ar 6:4. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ulvis Mētra, kura kontā 2 (1+1) punkti. Divus vārtus guva viņa komandas biedrs Juris Gribusts. Par labāko starp talsiniekiem atzina Viesturu Mārtiņu Rubeni, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākais. 2 (1+1) punkti Talsu komandas kapteiņa Arta Raituma kontā. Sērijas piektā spēle notiks nākamās nedēļas nogalē Ulbrokā.

"Talsu NSS/Krauzers" - "Betsafe/Ulbroka" 4:6 (3:2, 1:2, 0:2), sērijā 1:3

18:19 (5:7, 6:8, 7:4)

"Talsu NSS/Krauzers" - Viesturs Mārtiņš Rubenis 3 (1+2), Artis Raitums 2 (1+1), Renārs Stančiks 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (1+0).

"Betsafe/Ulbroka" - Juris Gribusts 2 (2+0), Ulvis Mētra 2 (1+1), Edžus Ceriņš 1 (1+0), Kaspars Šķēls 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (1+0), Rolands Kovaļevskis 1 (1+0).