"Ogres Vilki" liek panervozēt liepājniekiem

11.02.2018

Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", kas turpina izmisīgu cīņu par kvalificēšanos ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēm, šovakar viesojās pie turnīra pastarītes "Ogres Vilki". Liepājnieki svinēja uzvaru ar 11:7, tomēr, ņemot vērā ogrēniešu aktīvo pretestību, šis panākums viņiem nāca ļoti smagi. Rezultatīvākie starp Liepājas florbolistiem ar pieciem punktiem katrs bija Gints Siliņš un Ričards Dēvits.

"Ogres Vilki" spēlē pret Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis", kam pirmā apļa mačā bija zaudējusi ar 3:7, 13. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2 - pa bumbiņai Edgara Engelberga sargātajos vārtos iemeta Mihails Kostusevs un Ričards Dēvits. Tomēr vēl līdz pārtraukuma pēc precīzajiem Stefana Roberta Dimzas, Elvija Jankovska un Edgara Birkenfelda metieniem Ogres komanda izvirzījās vadībā ar 3:2. Spēles vidū laukuma saimniekiem bija pat divu vārtu pārsvars (5:3), bet līdz otrajam pārtraukuma viesi spēja panākt izlīdzinājumu - 5:5. Neizšķirts rezultāts jeb 7:7 bija arī septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, bet atlikušajā laikā liepājnieki spēja gūt četrus bezatbildes vārtus un varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 11:7.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina vārtsargu Edgaru Rimarenko, kurš atvairīja 23 no 30 ogrēniešu metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar pieciem punktiem katram bija Gints Siliņš un Ričards Dēvits. Ar "hat-trick" izcēlās Kārlis Pupils, 3 (1+2) punkti Edgaram Freimanim, bet 2(1+1) punktus guva Mihails Kostusevs. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Elvijs Jankovskis, kurš ar 5 (2+3) punktiem bija rezultatīvākais. Divi vārtu guvumi Mārtiņa Ansona kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Edgars Birkenfelds un Stefans Roberts Dimza.

FK "Ogres Vilki" - "Kurši/Ekovalis" 7:11 (3:2, 2:3, 2:6)

30:39 (9:14, 9:10, 12:15)

FK "Ogres Vilki" - Elvijs Jankovskis 5 (2+3), Mārtiņš Ansons 2 (2+0), Edgars Birkenfelds 2 (1+1), Stefans Roberts Dimza 2 (1+1), Toms Rislings 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (0+1).

"Ķekava" - Gints Siliņš 5 (4+1), Ričards Dēvits 5 (2+3), Kārlis Pupils 3 (3+0), Edgars Freimanis 3 (1+2), Mihails Kostusevs 2 (1+1), Ingars Jansons 1 (0+1).