Talsinieki revanšējas čempioniem un palīdz "Lielvārdei/Fat Pipe"

11.02.2018

Komanda "Talsu NSS/Krauzers" šovakar uzņēma ELVI florbola līgas vīriešiem čempioni "Betsafe/Ulbroka", kam ar 7:5 revanšējās par pirmajā riņķī piedzīvoto zaudējumu. Ar 4 (3+1) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Artis Raitums. Ulbrokieši šī zaudējuma dēļ vairs nevar apdraudēt "Lielvārdes/Fat Pipe" pirmo vietu regulārajā turnīrā.

Regulārā turnīra pirmajā aplī, kad talsinieki un ulbrokieši spēkojās Ulbrokā, uzvaru ar 6:4 guva "Betsafe/Ulbroka". Šīsdienas mačā "Talsu NSS/Krauzers" acīmredzami gribēja revanšēties, jo jau pirmā perioda laikā pēc Viestura Mārtiņā Rubeņa, Arta Raituma un Mareka Stančika metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Tikai spēles vidū, kad laukuma saimnieki bija guvuši jau četrus vārtus (4:0), ar pirmo rezultatīvo metienu atbildēja ulbrokietis Kaspars Šķēls - 1:4. Pēc otrās trešdaļas Talsu komandai jau atkal bija četru vārtu pārsvars (5:1). Pēdējā periodā pārāki ar 4:2 bija Ulbrokas florbolisti, tomēr atņemt uzvaru talsiniekiem viņi nespēja - 7:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Artis Raitums, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli viņa komandas biedra Mareka Stančika kontā. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina Kārlis Jāni Petrovski, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Rolands Kovaļevskis, 2 (1+1) punkti Kasparam Šķēlam.

"Talsu NSS/Krauzers" - "Betsafe/Ulbroka" 7:5 (3:0, 2:1, 2:4)

25:29 (10:10, 9:9, 6:10)

"Talsu NSS/Krauzers" - Artis Raitums 4 (3+1), Mareks Stančiks 2 (2+0), Krišs Treimanis 1 (1+0), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (1+0), Oskars Bergmanis 1 (0+1), Armands Budreika 1 (0+1), Toms Bitmanis 1 (0+1), Madars Plepis 1 (0+1).

"Betsafe/Ulbroka" - Rolands Kovaļevskis 4 (2+2), Kaspars Šķēls 2 (1+1), Edžus Ceriņš 1 (1+0), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (0+1).