"Ogres Vilkiem" pirmā uzvara - viesos pieveikta "Bauska"

20.01.2018

Pie pirmās uzvaras tikusi ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Ogres Vilki", kas šovakar viesos pagarinājumā ar 7:6 pārspēja "Bausku". Izšķirošos vārtus Ogres komandas labā guva Elvijs Jankovskis.

Ogrēnieši, lai arī it ELVI florbola līgas vīriešiem debitanti, līdz šim atzīstami bija cīnījusies katrā mačā, nereti piekāpdamās pretiniekiem tikai ar vienu vārtu starpību. Šovakar "Ogres Vilki" viesojās pie "Bauskas", kam savā laukumā bija zaudējusi ar 1:7. Jau 2. minūtē rezultātu atklāja ogrēnietis Edgars Birkenfelds (1:0). Tiesa, drīz vien ar diviem goliem uzreiz atbildēja baušķenieks Toms Niedre - 2:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem joprojām bija vienu vārtu pārsvars - 3:2. Otrās trešdaļas sākumā viesi rezultātu izlīdzināja (3:3), bet līdz otrajam pārtraukuma mājinieki atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu - 4:3. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām "Bauska" atradās vadībā ar 6:5, bet 57. minūtē ogrēnietis Stefans Roberts Dimza spēja panākt izlīdzinājumu - 6:6 un pagarinājums. Papildlaika 7. sekundē (!) Edgara Birkenfelda piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Elvijs Jankovskis (7:6).

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Edgars Engelbergs, kurš atvairīja 28 no 34 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar diviem goliem katram bija Stefans Roberts Dimza, Elvijs Jankovskis un Markuss Januševskis. 2 (1+1) punkti Edgara Birkenfelda kontā. Arī Bauskas komandā labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs - Reinis Kirilko, kurš neitralizēja 29 no 37 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (3+1) punktiem bija Toms Niedre, bet pa 3 (1+2) punktiem guva Ģirts Laugalis un Pēteris Zeltiņš. "Ogres Vilkiem" tā bija pirmā uzvara un pirmie divi punkti turnīra tabulā. bet "Bauskai" tagad ir 22 punkti un joprojām 9. vieta.

"Bauska" - FK "Ogres Vilki" 6:7 ET (3:2, 1:1, 2:3, 0:1)

34:36 (12:12, 11:17, 11:6, 0:1)

"Bauska" - Toms Niedre 4 (3+1), Ģirts Laugalis 3 (1+2), Pēteris Zeltiņš 3 (1+2), Romualds Paulovičs 1 (1+0), Lotārs Melderos 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" - Stefans Roberts Dimza 2 (2+0), Elvijs Jankovskis 2 (2+0), Markuss Januševskis 2 (2+0), Edgars Birkenfelds 2 (1+1), Toms Rislings 1 (0+1), Ēriks Kozlovskis 1 (0+1), Rinalds Osis 1 (0+1).