"Pārgauja" pagarinājumā revanšējas "Rubenei"

19.01.2018

Svarīgus divus punktus cīņā par iekļūšanu ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēļu turnīrā šovakar ieguva Stalbes "Pārgauja", kas savā laukumā tikai pagarinājumā spēja pieveikt Kocēnu "Rubeni" - 11:10. Uzvaras vārtu autors - Gvido Lauga.

Stalbes "Pārgauja", kas iepriekšējā sezonā sensacionāli aizcīnījās līdz bronzas medaļām, šo čempionātu aizvada ne pārāk stabili, izmisīgi cīnoties par kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm. Kad pirmā apļa spēlē stalbieši viesojās Kocēnos pie "Rubenes", viņi piedzīvoja zaudējumu ar 3:6. Kocēnieši šajā sezonā demonstrē daudz pārliecinošāku sniegumu, šobrīd ieņemot augsto 3. vietu.

Šīvakara spēles rezultātu 4. minūtē atklāja kocēnietis Atis Stepāns (1:0), bet jau nākamajā minūtē viņš savas komandas pārsvaru dubultoja - 2:0. 9. minūtē pēc viņa maiņas partnera Ingara Matisona metiena rezultāts kļuva jau 3:0. Tikai 10. minūtē savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa "Pārgauja", kuras rindās ar trāpīgu metienu izcēlās Oskars Balodis - 1:3. Pēc pirmā perioda viesu pārsvars bija iespaidīgs - 6:2. Toties otro trešdaļu daudz pārliecinošāk aizvadīja laukuma saimnieki kuri 36. minūtē pat izvirzījās vadībā ar 8:7. Pēdējā perioda pirmajā pusē trīs bezatbildes vārtus iemeta "Rubene", atgūstot vadības grožus - 10:8. Tomēr Stalbes komanda vēl nebija padevusies - 55. minūtē Olafs Zvīnis samazināja viesu pārsvaru līdz minimumam (9:10), bet 59. minūtē Gvido Lauga panāca izlīdzinājumu - 10:10, pagarinājums. Papildlaika 4. minūtē Emīls Eglīša piespēli vārtu guvumā pārvērta Olafs Zvīnis - 11:10.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (2+3) punktiem bija Gvido Lauga, pa 4 (3+1) punktiem guva Edgars Puriņš un Olafs Zvīnis, otrais no viņiem saņēma labākā spēlētāja balvu. 3 (2+1) punkti Oskara Baloža kontā, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Lauris Ābols. Par labāko starp kocēniešiem atzina Ati Stepānu, kuram šajā mačā 7 (6+1) punkti. 4 (1+3) punkti Ingara Matisona kontā, divus golus iemeta Juris Zilberts, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Mārtiņš Jēkabsons. Stalbes "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 21 punkts un kāpiens uz 9. vietu. Kocēnu "Rubenei" 36 punkti un joprojām 3. vieta.

"SK Pārgauja" - "Rubene" 11:10 ET (2:6, 6:1, 2:3, 1:0)

34:43 (9:13, 13:10, 11:17, 1:3)

"SK Pārgauja" - Gvido Lauga 5 (2+3), Edgars Puriņš 4 (3+1), Olafs Zvīnis 4 (3+1), Oskars Balodis 3 (2+1), Lauris Ābols 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1).

"Rubene" - Atis Stepāns 7 (6+1), Ingars Matisons 4 (1+3), Juris Zilberts 2 (2+0), Mārtiņš Jēkabsons 2 (1+1), Renārs Jēkabsons 2 (0+2), Mārtiņš Zelčs 1 (0+1), Kaspars Antons 1 (0+1).