"Lielvārde/Fat Pipe" klūp arī Ķekavā

13.01.2018

Otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi ELVI florbola līgas vīriešiem līdere "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar viesos ar 6:7 piekāpās "Ķekavai". Uzvaras vārtus ķekaviešu labā guva Gints Klēģers.

Turnīra līdere "Lielvārde/Fat Pipe" bija izcīnījusi 15 uzvaras pēc kārtas, bet pagājušās nedēļas nogalē, viesojoties Liepāja, ar 5:7 piekāpās komandai "Kurši/Ekovalis". Šovakar lielvārdieši viesojās pie "Ķekavas", ko pirmā apļa spēlē bija sakāvusi ar 9:4. Šoreiz notikumi attīstījās pavisam citādi - nebija vēl nospēlētas ne pilnas astoņas minūtes, kad pēc ķekaviešu Edžus Bunkas un Klāva Jansona metieniem lielvārdieši nonāca iedzinējos ar 0:2. Toms Akmeņlauks un Ralfs Jonikāns perioda vidū panāca izlīdzinājumu (2:2), bet pārtraukumā labākā noskaņojumā devās laukuma saimnieki, kuri bija izvirzījušies vadībā ar 3:2. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (4:4), bet desmit minūtes pirms pamatlaika beigām ar minimālu pārsvaru vadībā atrādās viesi 6:5. 51. minūtē ķekavietis Mārtiņš Brigmanis atjaunoja neizšķirtu rezultātu, bet 52. minūtē Klāva Jansona piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Gints Klēģers. Lielvārdiešiem vēl bija pietiekami daudz laika, lai atspēlētos, tomēr "Ķekavas" komandas aizsardzības bastioni viņu spiedienu izturēja.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Sandis Venevics, kurš atvairīja 27 no 33 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Klāvs Jansons, Mārtiņa Brigmaņa kontā 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Rūdis Žukelis, kurš guva 3 (2+1) punktus. Lielvārdiešu kapteinis Atis Blinds izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet Toma Akmeņlauka kontā 2 (1+1) punkti. "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar 27 punktiem pakāpās uz 6. vietu turnīra tabulā, bet "Lielvārdei/Fat Pipe" ar 44 punktiem joprojām 1. vieta, tiesa "Betsafe/Ulbroka" tagad atpaliek tikai par diviem punktiem.

"Ķekava" - "Lielvārde/Fat Pipe" 7:6 (3:2, 1:2, 3:2)

33:33 (19:12, 7:13, 7:8)

"Ķekava" - Klāvs Jansons 3 (2+1), Mārtiņš Brigmanis 2 (1+1), Edžus Bunka 1 (1+0), Ēriks Akulovs 1 (1+0), Gints Klēģers 1 (1+0), Artūrs Jansons 1 (1+0), Kristaps Laugalis 1 (0+1), Mārtiņš Jānis Mende 1 (0+1), Miķelis Dravnieks 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" - Rūdis Žukelis 3 (2+1), Atis Blinds 3 (0+3), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Artūrs Skadiņš 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Uldis Dūniņš 1 (0+1).