Liepājnieki turpina spridzināt - šovakar pieveikta "Valmiera"

12.01.2018

Otra ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Liepāja, kur vietējā komanda "Kurši/Ekovalis" uzņēma vienu no līdervienībām - FBK "Valmiera". Liepājnieki, kuri iepriekšējā mačā spēja pārtraukt "Lielvārdes/Fat Pipe" 15 uzvaru sēriju, pārāki izrādījās arī šoreiz, svinot panākumu ar 8:6. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Miķelis Krūms.

Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis" ilgstoši turnīra tabulā bija ieņēmusi pavisam necilo priekšpēdējo vietu, bet pagājušajā svētdienā savā laukumā ar 7:5 šokēja līgas līderi "Lielvārdi/Fat Pipe", kas pirms tam bija guvusi 15 (!) uzvaras pēc kārtas. Šovakar liepājnieki uzņēma FBK "Valmiera", kas pēdējos mačus aizvadīja nepārliecinoši, tomēr joprojām ieņēma augsto ceturto vietu. Spēles rezultātu 8. minūtē atklāja liepājnieks Arvis Aniņš (1:0), bet 14. minūtē valmierietis Mārtiņš Broks ar trāpīgu metienu atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 1:1. Pēc pirmā periodā labākā noskaņojumā bija laukuma saimnieki, kuri atradās vadībā ar 3:1. Otrā trešdaļa bija visrezultatīvākā, bet tās laikā liepājnieki prata savu pārsvaru vēl nedaudz palielināt - 7:4. Pēdējā perioda vidū viesi rezultāta starpību bija samazinājuši līdz minimumam (6:7), tomēr izcīnīt kaut vienu punktu nespēja. Spēles galarezultātu četras sekundes ar metienu tukšos vārtos nofiksēja liepājnieks Miķelis Krūms - 8:6. Ar šo uzvaru "Kurši/Ekovalis" revanšējās liepājniekiem par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto sagrāvi ar 2:13.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Arvis Aniņš, kuram šajā mačā viens vārtu guvums. Rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Miķelis Krūms, divus golus iemeta Ričards Dēvits, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Gints Siliņš un Edgars Freimanis. Valmieras komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Roberts Ozoliņš, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Viņa komandas biedriem Mārtiņam Kājiņam un Danielam Urbanoviča pa 2 (1+1) punktiem. "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras ar 19 punktiem pakāpās uz 10. vietu turnīra tabulā, bet "Valmierai" joprojām 29 punkti un kritiens uz 5. vietu.

"Kurši/Ekovalis" - FBK "Valmiera" 8:6 (3:1, 4:3, 1:2)

25:25 (11:9, 8:10, 6:6)

"Kurši/Ekovalis" - Miķelis Krūms 3 (2+1), Ričards Dēvits 2 (2+0), Gints Siliņš 2 (1+1), Edgars Freimanis 2 (1+1), Kārlis Pupils 1 (1+0), Arvis Aniņš 1 (1+0), Kaspars Klamers 1 (0+1), Ingars Jansons 1 (0+1), Mihails Kostusevs 1 (0+1).

FBK "Valmiera" - Mārtiņš Kājiņš 2 (1+1), Daniels Urbanovičs 2 (1+1), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Ivars Laktiņš 1 (1+0), Ivo Balodis 1 (1+0), Krišs Lužinskis 1 (0+1), Kristiāns Kalniņš 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).