Līderu duelī "Lielvārde/Fat Pipe" pārliecinoši revanšējas ulbrokiešiem

06.01.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem šīsdienas centrālā spēle notika Lielvārdē, kur turnīra līdere "Lielvārde/Fat Pipe" uzņēma pašreizējo čempioni "Betsafe/Ulbroka". Ar 9:5 uzvarēja lielvārdiešiem, revanšējoties Ulbrokas komandai ar sezonas atklāšanas mačā piedzīvoto zaudējumu. Rezultatīvākais Lielvārdes komandas rindās ar 4 (1+3) punktiem bija Toms Akmeņlauks.

Čempione "Betsafe/Ulbroka" un vicečempione "Lielvārde/Fat Pipe" tikās šīs sezonas atklāšanas mačā, kas notika Ulbrokā. Tajā spēlē ulbrokieši saviem principiālajiem pretiniekiem nedeva nekādas cerības, sakaujot Lielvārdes komandu ar 5:1. Kopš tā laika daudz labāk klājās lielvārdiešiem, kuri nākamajās 14 spēlēs izcīnīja 14 uzvaras, ar 41 punktu nostiprinoties turnīra tabulas vadībā. Vicečempioniem uz papēžiem mina čempionvienība, kas 16 spēlēs spēja savākt 39 punktus. "Lielvārdes/Fat Pipe" florbolisti savā laukumā noteikti gribēja revanšēties, turklāt viņu vēlme samērā ātri atspoguļojās uz rezultātu tablo. 6. minūtē mača rezultātu atklāja Rūdis Žukelis (1:0), bet 16. minūtē Valters Cīrulis laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja - 2:0. 25. minūtē, kad rezultāts kļuva jau 4:0, viesi pieņēma lēmumu nomainīt savu vārtsargu, Ivara Dišereita vietā laukumā sūtot Māri Roni. Tikai trešās trešdaļas sākumā, kad rezultāts jau bija 5:0, pirmos vārtus guva ulbrokieši - viesu kapteinis Ainārs Juškēvičs panāca 1:5. Pamatlaika atlikušās 18 minūtes bija ļoti rezultatīvas, tomēr lielvārdieši ļoti veiksmīgi spēja nosargāt savu četru vārtu handikapu un svinēja jau 15. uzvaru pēc kārtas - 9:5.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (1+3) punktiem bija Toms Akmeņlauks, pa diviem goliem iemeta Sandris Virsnītis un Mariss Giņko, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Rūdis Žukelis un Alvis Savins, kurš piedevām saņēma labākā spēlētāja balvu. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina "hat-trick" autoru Rolandu Kovaļevski. "Lielvārde/Fat Pipe" pēc šīs uzvaras ar 44 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas vadībā, ulbrokiešiem ar 39 punktiem 2. vieta, bet viņi aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Betsafe/Ulbroka" 9:5 (2:0, 2:0, 5:5)

27:23 (6:4, 7:6, 14:13)

"Lielvārde/Fat Pipe" - Toms Akmeņlauks 4 (1+3), Sandris Virsnītis 2 (2+0), Mariss Giņko 2 (2+0), Rūdis Žukelis 2 (1+1), Alvis Savins 2 (1+1), Atis Blinds 2 (0+2), Valters Cīrulis 1 (1+0), Aivis Kusiņš 1 (1+0), Ralfs Jonikāns 1 (0+1), Henrijs Uzraugs 1 (0+1).

"Betsafe/Ulbroka" - Rolands Kovaļevskis 3 (3+0), Kārlis Vitkovskis 1 (1+0), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Ulvis Mētra 1 (0+1).