Čempioniem otrais klupiens pēc kārtas, šoreiz - Bauskā

02.12.2017

Otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione un vicelīdere "Betsafe/Ulbroka", kas šovakar viesos ar 8:9 pagarinājumā atzina "Bauskas" pārākumu. Baušķenieku uzvaras vārtu autors - Pēteris Zeltiņš, kurš kopumā guva 5 (4+1) punktus.

Čempione "Betsafe/Ulbroka", kas iepriekšējā mačā Cēsīs pēcspēles metienos ar 3:4 piekāpās "Lekringam", šovakar ciemojās pie "Bauskas" - komandas, kas šosezon cenšas pierādīt, ka spēj uzvarēt jebkuru pretinieku, bet tikpat labi arī zaudēt. Starp citu, abu komandu pirmajā tikšanās reizē "Betsafe/Ulbroka" savā laukumā baušķeniekus sakāva ar 11:2. Šīsdienas spēles rezultātu 11. minūtē ar precīzu metienu atklāja Bauskas florbola audzēknis Rolands Kovaļevskis, kurš šosezon spēlē Ulbrokas komandā - 1:0. Drīz vien baušķenieki atbildēja ar veseliem trim goliem, ko triju minūšu laikā guva Pēteris Zeltiņš, Edgars Lujāns un Toms Niedre - 3:1. Pēc pirmās trešdaļas mājiniekiem bija vairs tikai vienu vārtu pārsvars - 3:2. Otrā perioda laikā divas reizes vadībā izvirzījās viesi - 4:3 un 6:5. Pēdējās trešdaļas vidū ulbrokiešiem bija pat divu vārtu pārsvars (7:5), bet 49. minūtē piecu (!) sekunžu laikā divus vārtus pamanījās gūt "Bauska", atjaunojot neizšķirtu - 7:7. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 8:7 atradās laukuma saimnieki, bet vismaz punktu ulbrokiešiem izglāba Ainārs Juškēvičs, kurš 57. minūtē iemeta savu jau trešo golu šajā mačā - 8:8. Papildlaikā veiksme bija "Bauskas" pusē - tā otrajā minūtē Pēteris Zeltiņš guva "zelta vārtus", dodot iespēju savai komandai svinēt panākumu ar 9:8.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Elvis Holsts, kurš atvairīja 45 no 53 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 5 (4+1) punktiem bija Pēteris Zeltiņš, 5 (2+3) punkti arī Toma Niedres kontā. Par labāko  starp ulbrokiešiem atzina Kasparu Šķēlu, kurš ar 6 (2+4) punktiem bija rezultatīvākie. Pa četriem punktiem savāca Ainārs Juškēvičs un Rolands Kovaļevskis. "Bauskai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 14 punktu un 9. vieta, bet "Betsafe/Ulbroka" ar 33 punktiem joprojām ieņem otro pozīciju, tagad jau par pieciem punktiem atpaliekot no līderes "Lielvārde/Fat Pipe".

"Bauska" - "Betsafe/Ulbroka" 9:8 ET (3:2, 2:4, 3:2, 1:0)

41:54 (11:17, 13:16, 15:20, 2:1)

"Bauska" - Pēteris Zeltiņš 5 (4+1), Toms Niedre 5 (2+3), Lotārs Melderis 1 (1+0), Andis Levītis 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (0+1), Māris Akmentiņš 1 (0+1), Artūrs Dulbe 1 (0+1), Justs Baltmanis 1 (0+1).

"Betsafe/Ulbroka" - Kaspars Šķēls 6 (2+4), Ainārs Juškēvičs 4 (3+1), Rolands Kovaļevskis 4 (2+2), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Ulvis Mētra 1 (0+1).