Roops nodrošina "Pārgaujai" uzvaru pār "Bausku"

24.11.2017

Šovakar notika viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle - "SK Pārgauja" Stalbē uzņēma "Bausku". Ļoti rezultatīvā mačā uzvaru ar 10:9 svinēja mājinieki stalbieši, kuru labā izšķirošo golu iemeta Miķelis Koknesis Roops.

Stalbē nūjas krustoja divas no turnīra tabulas otrās puses pārstāvēm - vietējā "Pārgauja" un "Bauska". Rezultātu 6. minūtē atklāja mājinieks Mārtiņš Zicmanis (1:0), bet 12. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja baušķenieks Toms Rozentāls - 1:1. Neizšķirts rezultāts bija arī pēc pirmā perioda - 2:2. 38. minūtē stalbietis Edgars Puriņš panāca savas komandas lielāko pārsvaru šajā spēlē - 6:3. Pirms pēdējās trešdaļas "Pārgaujai" bija divu vārtu handikaps - 6:4. Pēdējā perioda beigās "Bauskas" florbolisti guva divus vārtus pēc kārtas, atjaunojot neizšķirtu - 6:6. Līdzsvars uz rezultātu tablo bija ari 55. minūtē - 8:8. 56. minūtē, kad laukuma saimnieki spēlēja skaitliskajā mazākumā, viņus vadībā izvirzīja komandas līderis Lauris Ābols - 9:8. Baušķenieki savu skaitlisko pārākumu tomēr spēja realizēt - pēc Romualda Pauloviča metiena rezultāts jau kuru reizi atkal kļuva neizšķirts - 9:9. Kā izrādījās, izšķirošais gols tika iemests 59. minūtes pašā izskaņā, kad Mārtiņa Rajecka piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Miķelis Koknesis Roops - 10:9. Viesiem vēl bija minūte laika, lai pacīnītos par punktiem, bet rezultāts nemainījās.

Labākā spēlētāja balva tika pasniegta uzvaras vārtu autoram Miķelim Koknesim Roopam, kuram tas bija otrais gols šajā mačā. Divi vārtu guvumi arī Edgara Puriņa kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Edmunds Zandersons, Mārtiņš Rajeckis un Oskars Balodis. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Pēteri Zeltiņu, kura kontā 3 (2+1) punkti. Rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Ģirts Laugalis, 3 (1+2) punkti Toma Niedres rēķinā, bet divus golus iemeta Toms Rozentāls. Pēc šīs uzvaras "Pārgauja" ar 12 punktiem pakāpās uz 8. vietu turnīra tabulā. 12 punktu arī "Bauskai", kas atkāpās uz 9. pozīciju.

"SK Pārgauja" - "Bauska" 10:9 (2:2, 4:2, 4:5)

38:33 (10:15, 11:7, 17:11)

"SK Pārgauja" - Edgars Puriņš 2 (2+0), Miķelis Koknesis Roops 2 (2+0), Edmunds Zandersons 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 2 (1+1), Oskars Balodis 2 (1+1), Lauris Ābols 1 (1+0), Mārtiņš Zicmanis 1 (1+0), Mārtiņš Muižnieks 1 (1+0), Kristiāns Miezītis 1 (0+1), Ingus Laiviņš 1 (0+1), Aivis Ādminis 1 (0+1), Olafs Zvīnis 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1).

"Bauska" - Ģirts Laugalis 4 (3+1), Pēteris Zeltiņš 3 (2+1), Toms Niedre 3 (1+2), Toms Rozentāls 2 (2+0), Māris Akmentiņš 2 (0+2), Romualds Paulovičs 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (0+1), Tomass Valts Jirgensons 1 (0+1).