"My Floorball" labākie oktobrī - Egle un Akmeņlauks

09.11.2017

myfloorball.jpg

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi "MY FLOORBALL" mēneša labākos spēlētājus ELVI florbola līgā oktobrī, par tādiem atzīti divi uzbrucēji - Paula Egle (NND Rīga) un Toms Akmeņlauks (Lielvārde/Fat Pipe). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

 

ELVI florbola līgas sievietēm komanda "NND Rīga" ar Paulu Egli sastāvā pagājušajā mēnesī aizvadīja četras spēles, trijās gūstot pārliecinošu uzvaru, bet vienā piedzīvojot zaudējumu papildlaikā. Savā laukumā Rīgas florbolistes pagarinājumā ar 6:7 atzina Igaunijas sieviešu izlases pārākumu (Eglei divas rezultatīvas piespēles), ar 7:3 uzvarēja "Ķekavu" (Egles kontā divi goli un labākās spēlētājas balva), kā arī ar 8:1 sakāva komandu "Ķekavas Bulldogs". Viesos "NND Rīga" ar 12:4 sagrāva Cēsu "Lekringu" (Eglei 5 (3+2) punkti un vēl viena labākās spēlētājas balva). Komanda "NND Rīga" ar sešās spēlēs izcīnītiem 13 punktiem šobrīd ir turnīra līderes godā. P.Egle ar 11 (6+5) punktiem ELVI florbola līgas sievietēm rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem piekto vietu.  Pagājušajā nedēļā Paula Egle Latvijas sieviešu izlases sastāvā bija devusies uz Sešu nāciju kausa izcīņas turnīru, kas notika Slovākijas pilsētā Nitrā. Trijās spēlēs viņas kontā viens vārtu guvums.

 

Komanda "Lielvārde/Fat Pipe" ar Tomu Akmeņlauku uzbrukuma smailē oktobrī piedalījās piecās spēlēs, visās izcīnot uzvaru. Lielvārdieši savā laukumā ar 11:4 sakāva Kocēnu "Rubeni" (Akmeņlaukam 6 (3+3) punkti), viesos ar 6:4 pārspēja "Ogres Vilkus" (Akmeņlaukam 2 (1+1) punkti), savā laukumā ar 9:4 sagrāva "Ķekavu" (Akmeņlaukam 5 (2+3) punkti, ar 8:6 pieveica "Valmieru" (Akmeņlaukam 5 (1+4) punkti) un ar 12:8 uzvarēja "Bausku" (Akmeņlaukam 5 (2+3) punkti). "Lielvārde/Fat Pipe" ar deviņās spēlēs iegūtiem 24 punktiem ir ELVI florbola līgas vīriešiem līdere, bet Akmeņlauks ar 30 (14+16) punktiem ir turnīra otrais rezultatīvākais spēlētājs. Arī Toms Akmeņlauks ir Latvijas valstsvienības kandidāts, pagājušajā nedēļā viņš piedalījās piecas dienas ilgušajā izlases treniņnometnē, kas notika Kocēnos.

 

MY FLOORBALL balvas ieguvēji 2017./2018.g. sezonā

MĒNESIS

ELVI FL sievietēm

ELVI FL vīriešiem

Septembris

Lība Daija Mikova (Rubene)

Pāvels Semjonovs (EMU SK)

Oktobris

Paula Egle (NND Rīga)

Toms Akmeņlauks (Lielvārde/Fat Pipe)

 

MY FLOORBALL

TIESNEŠI