Florbolistes uzvar Vāciju un finišē 5. vietā

05.11.2017

img_8305.jpg

Latvijas sieviešu florbola izlase ar uzvaru pār Vācijas valstsvienību (6:5) un izcīnītu piekto vietu šorīt noslēdza savu dalību Slovākijas pilsētā Nitrā notiekošajā Sešu nāciju kausa izcīņas turnīrā. Izšķirošos vārtus guva komandas kapteine Zeltīte Bankava, bet par mača labāko spēlētāju tika atzīta Anna Ankudinova.

 

Spēle par piekto vietu sākās ar nelielu Latvijas izlases pārsvaru, bet pirmos trīs vārtus guva pretinieces. Ņemot vērē to, ka pirmo bumbiņu viņas bija ieraidījušas pašas savos vārtos, tuvojoties pirmā perioda izskaņai vācietēm bija tikai vienu vārtu pārsvars - 2:1. 18. minūtes pēdējā sekundē Evita Rudzīte saņēma Annas Ankudinovas piespēli un atjaunoja neizšķirtu (2:2), bet desmit sekundes pirms pārtraukuma Elīza Elizabete Bērziņa ar metienu no savas laukuma puses izvirzīja vadībā latvietes - 3:2, rezultatīva piespēle Lauras Gaugeres kontā.

 

Otrās trešdaļas laikā mūsu florbolistes ieguva jau divu vārtu pārsvaru. Vispirms savu golu iemeta Anna Ankudinova, kurai piespēlēja Ieva Priede, bet pēc tam arī Paula Egle no Elīzas Elizabetes Bērziņas piespēles. Pretinieces šajā spēles nogrieznī iemeta vienu golu - 5:3. Pēdējo periodu ar diviem pēc kārtas gūtiem vārtiem sāka vācietes, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 5:5. 45. minūtē Zeltīte Bankava saņēma Lauras Gaugeres piespēli, veica drošu reidu vāciešu laukuma pusē un ar ļoti precīzu metienu vārtu "devītnieka" kārtējo reizi vadībā izvirzīja Latvijas valstsvienību - 6:5. Kā vēlāk izrādījās, tie bija mūsu komandas uzvaras vārti šajā mačā.

 

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīta Anna Ankudinova, kuras kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī ElīzaiElizabetei Bērziņai, bet Lauras Gaugeres kontā divas rezultatīvas piespēles.

 

Latvijas sieviešu izlase:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Paula Egle

U

NND Rīga

2.

Ieva Priede

U

NND Rīga

3.

Linda Lubgāne

A

NND Rīga

4.

Anna Ankudinova

U

Ķekavas Bulldogs

5.

Džeina Eglīte

U

Lekrings

6.

Monika Džigure

U

Lekrings

7.

Paula Sloģe

U

Lekrings

8.

Elizabete Pavlovska

A

Rubene

9.

Laura Gaugere

A

Rubene

10.

Evita Rudzīte

A

Rubene

11.

Lība Daija Mikova

U

Rubene

12.

Madara Adamane

A

Rubene

13.

Zeltīte Bankava

U

Rubene

14.

Elīza Elizabete Bērziņa

U

FK Ķekava

15.

Gundega Vancāne

A

FK Ķekava

16.

Kristīne Kirilova

V

FK Ķekava

17.

Evelīna Garbare

U

Wizards Bern Burgdorf, Šveice

18.

Diāna Isjomina

U

Grei, Norvēģija

19.

Līga Garklāva

U

Grei, Norvēģija

20.

Lauma Višņevska

V

Stromsbro IF, Zviedrija

 

Galvenais treneris: Jurijs Fedulovs

Treneris: Jānis Inģists

Mediķe: Lilita Lazdiņa

Ekipējuma menedžeris: Arsenijs Potapovs

Izlases menedžere: Dace Grizāne

TIESNEŠI