"Ķekava" uzvar "Bausku" un ielaužas labāko astoņniekā

03.11.2017

Šovakar notika viena ELVI florbola līgas spēle - "Ķekava" viesojās pie "Bauskas" un ļoti rezultatīvā cīņā svinēja uzvaru ar 11:8. Pa trim punktiem uzvarētāju labā guva Edžus Bunka, Toms Gredzens un Miķelis Dravnieks. Ķekavieši pēc šī panākuma turnīra tabulā ar 11 punktiem pakāpās uz 7. vietu.

Bauskā notikušās spēles sākums savā ziņā izvērtās kuriozs, jo 5. minūtē mājinieki ieraidīja bumbiņu savos vārtos, nonākot iedzinējos ar 0:1, bet 27. minūtē "Ķekava" atbildēja ar to pašu, ļaujot "Bauskai" nodzēst no rezultātu tablo savu nulli - 1:2. Otrās trešdaļas laikā minimālu pārsvaru ieguva viesi - 6:5. Pēdējā periodā pašā sākumā "Bauska" panāca izlīdzinājumu (6:6), bet tad trīs vārtus pēc kārtas guva ķekavieši, piesakot nopietnas pretenzijas uz uzvaru šajā mačā - 9:6. 59. minūtē laukuma saimniekiem izdevās samazināt viesu pārsvaru līdzi minimumam (8:9), tomēr pamatlaika pēdējā minūtē vēl divus golus iemeta "Ķekava", kas varēja svinēt svarīgu uzvaru ar 11:8.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Miķelis Dravnieks, kurš šajā mačā izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Edžum Bunkam un Tomam Gredzenam. Pa diviem goliem iemeta Klāvs Jansons un Ēriks Akulovs, bet Henrija Uzrauga kontā 2 (1+1) punkti. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Tomu Niedri, kurš ar 6 (2+4) punktiem bija rezultatīvākais. 3 (2+1) punktus savāca Māris Akmentiņš, bet Pēteris Zeltiņš izcēlās ar diviem rezultatīviem metieniem. "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar 11 punktiem pakāpās uz 7. vietu turnīra tabulā, bet "Bauskai" joprojām 12 punktu un 6. vieta.

"Bauska" - "Ķekava" 8:11 (0:1, 5:5, 3:5)

41:38 (10:8, 15:14, 16:16)

"Bauska" - Toms Niedre 6 (2+4), Māris Akmentiņš 3 (2+1), Pēteris Zeltiņš 2 (2+0), Romualds Paulovičs 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (0+1).

"Ķekava" - Edžus Bunka 3 (2+1), Toms Gredzens 3 (2+1), Miķelis Dravnieks 3 (0+3), Klāvs Jansons 2 (2+0), Ēriks Akulovs 2 (2+0), Henrijs Uzraugs 2 (1+1), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Kristaps Laugalis 1 (1+0), Toms Mežotnis 1 (1+0).