"Rubene" raksturu duelī noliek uz lāpstiņām talsiniekus

29.10.2017

matisons_ingars.jpg

Sīva ELVI florbola līgas cīņa šovakar norisinājās Kocēnu sporta namā, kur vietējā "Rubene" tikai pamatlaika pēdējās desmit minūtēs spēja iegūt izšķirošo pārsvaru pār "Talsu NSS/Krauzeru" un uzvarēt ar 9:6. Gluži vai neapturams kocēniešu rindās ar 5 (4+1) punktiem bija Ingars Matisons.

 

Kocēnos notikušo spēli starp vietējo "Rubeni" un "Talsu NSS/Krauzers" labāk sāka kocēnieši, kuri pirmā perioda laikā pēc Ingara Matisona un Matīsa Mālnieka metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Jāpiebilst, ka gan šajā, gan nākamajos periodos uzbrukumā ievērojami aktīvāk darbojās kurzemnieki, kuri pa "Rubenes" vārtiem izdarīja teju divas reizes vairāk metienu. Jau otrajā trešdaļā talsinieku centieni sāka dot rezultātu. 23. minūtē pirmos vārtus komandas "Talsu NSS/Krauzers" labā guva Toms Bitmanis (1:2), bet pirms otrā pārtraukuma rezultāts jau bija kļuvis neizšķirts - 4:4. Pēdējā periodā pirmajā pusē laukuma saimnieki divas reizes izvirzījās vadībā, bet viesi vienmēr ātri vien atbildēja ar precīzu metienu - 5:5 un 6:6. Tikai pēdējo desmit minūšu laikā Kocēnu komandas florbolisti guva trīs vārtus pēc kārtas, uz kuriem talsiniekiem atbildes vairs nebija - 9:6.

 

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ingars Matisons, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Divus golus iemeta Mārtiņš Zelčs, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Renārs Jēkabsons. Par labāko starp talsiniekiem atzina Tomu Bitmani, kura kontā 4 (2+2) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Artim Raitumam. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar 20 punktiem pakāpās uz 3. vietu, apdzenot neseno līdervienību FBK "Valmiera". Komandai "Talsu NSS/Krauzers" joprojām desmit punktu un 8. vieta.


TIESNEŠI