Čempioniem smagi nākusi uzvara pār "Ķekavu"

23.09.2017

Pēdējā no piecām šodien notikušajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notika Ķekavā, kur tikko kā atklāts sākumskolas jaunais sporta komplekss. Laukuma saimniece "Ķekava" izrādīja ļoti sīvu pretestību čempionei "Betsafe/Ulbroka", taču bija spiesta piekāpties ar 2:3. Uzvarētāju labā 2 (1+1) punktus guva Kaspars Šķēls.

Čempione "Betsafe/Ulbroka" jauno sezonu bija sākusi ar uzvaru savā laukumā pār vicečempioni "Lielvārdi/Fat Pipe" (5:1), bet "Ķekava" savā vecajā hallē negaidīti smagi ar 7:14 zaudēja "Valmierai". Šodien ķekaviešiem bija īpaša diena, jo beidzot arī viņu novadā ir standartiem atbilstošs florbola laukums - jaunuzceltajā Ķekavas sākumskolas sporta kompleksā. Tieši tur viņi uzņēma čempioni "Betsafe/Ulbroka". Jau 35. sekundē iemesls gavilēm bija "Ķekavas" līdzjutējiem, jo rezultātu ar precīzu metienu atklāja Edžus Bunka - 1:0. 15. minūtē viesiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu - Kaspars Šķēls atjaunoja neizšķirtu (1:1). Līdz otrās trešdaļas vidum ulbrokiešiem pēc Jura Gribusta un Kristera Eglīša metieniem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1. Pusminūti pirms otrā pārtraukuma ķekavietis Klāvs Jansons izpildīja soda metienu, taču neprata pārspēt pretinieku vārtsargu Māri Roni - 1:3. Toties 46. minūtē tas pats Jansons viesu pārsvaru samazināja līdz minimumam - 2:3. Laika, lai panāktu vismaz neizšķirtu, ķekaviešiem vēl bija ļoti daudz, taču vārtus šajā mačā vairs neguva ne viena, ne otra komanda - "Betsafe/Ulbroka" varēja svinēt otro uzvaru jaunās sezonas otrajā spēlē - 3:2.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Kasparu Šķēlu, kurš ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 30 no 33 pretinieku metieniem.

"Ķekava" - "Betsafe/Ulbroka" 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

20:33 (6:12, 7:15, 7:6)

"Ķekava" - Klāvs Jansons 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (1+0), Ēriks Akulovs 1 (0+1), Miķelis Dravnieks 1 (0+1).

"Betsafe/Ulbroka" - Kaspars Šķēls 2 (1+1), Kristers Eglītis 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Edžus Ceriņš 1 (0+1).