Vicečempioni lielvārdieši pirmo uzvaru svin pār "Kuršiem/Ekovali"

23.09.2017

Pie pirmā panākuma šosezon tikusi ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar savā laukumā ar 8:5 pārspēja Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Sandis Mihailovskis.

Kā "Lielvārde/Fat Pipe", tā arī Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis" šo sezonu bija sākušas ar zaudējumu. Lielvārdieši viesos tikās ar čempioni "Betsafe/Ulbroka", kam spēja iemest tikai vienu golu, kapitulējot ar 1:5. Liepājniekiem savā laukumā pret "Talsu NSS/Krauzeru" klājās daudz labāk, jo tika zaudēts tikai pagarinājumā (4:5), tātad viens punkts turnīra tabulā tomēr tika ierakstīts. Šovakar abas komandas krustoja nūjas Lielvārdē - jau 2. minūtē laukuma saimnieki palika bez sava pamatvārtsarga Jāņa Salceviča, kurš no pretinieku spēlētāja saņēma netīšu spērienu pa galvu. Tāds notikumu pavērsiens deva iespēju Virslīgā debitēt lielvārdiešu otram vārtsargam - Mārtiņam Kavosam. Rezultātu 4. minūtē atklāja lielvārdietis Matīss Pēteris Polis (1:0), bet 6. minūtē Miķelis Krūms atjaunoja neizšķirtu - 1:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem bija minimāls pārsvars (2:1), bet pēc otrās trešdaļas - jau divu vārtu handikaps (5:3). Pēdējā periodā laukuma saimnieki savu pārsvaru palielināja par vēl vienu golu un varēja svinēt pirmo uzvaru jaunajā sezonā - 8:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Sandis Mihailovskis, kurš aizvadīja vienu no labākajiem mačiem savā karjerā, gūstot 4 (3+1) punktus. 3 (1+2) punkti Aivja Kusiņa kontā, divus golus iemeta Rūdis Žukelis, bet Toms Akmeņlauks izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Par labāko starp liepājniekiem atzina Ričardu Dēvitu, kurš punktus neguva, bet rezultatīvākie ar trim punktiem katram bija Gints Siliņš un Miķelis Krūms.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Kurši/Ekovalis" 8:5 (2:1, 3:2, 3:2)

30:26 (8:7, 9:11, 13:8)

"Lielvārde/Fat Pipe" - Sandis Mihailovskis 4 (3+1), Aivis Kusiņš 3 (1+2), Rūdis Žukelis 2 (2+0), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Matīss Pēteris Polis 1 (1+0), Antons Žuks 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1).

"Kurši/Ekovalis" - Gints Siliņš 3 (2+1), Miķelis Krūms 3 (1+2), Kristofers Capļins 1 (1+0), Edgars Freimanis 1 (1+0), Mihails Kostusevs 1 (0+1).