"Valmiera" rezultatīvā cīņā sagrauj "Ķekavu"

16.09.2017

Negaidīti pārliecinošu uzvaru ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar izcīnīja FBK "Valmiera", kas viesos ar 14:7 sakāva starpsezonu periodā ievērojami pastiprināto "Ķekavu". Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (2+2) punktiem bija Ričards Eglītis.

Komandu "Ķekava" pirms jaunās sezonas bija palidinājuši vairāki augstas klases florbolisti, kamēr "Valmieras" vienīgais ieguvums bija junioru izlases spēlētājs Arnijs Kuratņiks. Tomēr abu klubu duelis apstiprināja, ka lielāks spēks ir gadu gaitā izveidotam un saspēlētam kolektīvam. Pirmais periods vēl bija tikai pusē, kad viesi valmierieši jau paspēja izvirzīties vadībā ar 4:0, ceturtos vārtus FBK "Valmiera" labā iemeta tieši Kuratņiks. Tiesa, tad burtiski pamodās ķekavieši - divi Miķeļa dravnieka un vieni Matīsa Jansona vārtu guvumi atjaunoja intrigu (3:4). Valmieras florbolisti arī otrajā trešdaļā veiksmīgi turpināja iesākto, panākot jau piecu vārtu pārsvaru (8:3), kamēr laukuma saimnieki atbildēja ar tikai vienu golu - 4:8. Pēdējā periodā viesi turpināja uz katru ķekaviešu vārtu guvumu atbildēt ar diviem goliem un varēja sezonas sākuma atzīmēt ar pārliecinošu panākumu - 14:7.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Ivaru Laktiņu, kura kontā 3 (1+2) punkti. Tieši tikpat daudz punktu savāca arī viņa komandas biedri Mārtiņš Broks, Gatis Liepiņš un Artis Jansons, bet rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem izrādijās Ričards Liepiņš. Labākā spēlētāja balvu komandā "Ķekava" saņēma Endijs Kleistrovs, kuram 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Klāvam Jansonam un Kristapam Laugalim, bet Miķeļa Dravnieka kontā divi goli.

"Ķekava" - FBK "Valmiera" 7:14 (3:4, 0:4, 4:6)

22:37 (7:10, 3:11, 12:16)

"Ķekava" - Miķelis Dravnieks 2 (2+0), Klāvs Jansons 2 (1+1), Kristaps Laugalis 2 (1+1), Endijs Kleistrovs 2 (1+1), Dinārs Vaitaitis 2 (0+2), Toms Gredzens 1 (1+0), Oskars Repke 1 (0+1), Aivis Hammers 1 (0+1).

FBK "Valmiera" - Ričards Eglītis 4 (2+2), Mārtiņš Broks 3 (1+2), Ivars Laktiņš 3 (1+2), Gatis Liepiņš 3 (1+2), Artis Jansons 3 (1+2), Aigars Belasovs 2 (2+0), Mārtiņš Kājiņš 2 (2+0), Arnijs Kuratņiks 2 (1+1), Kaspars Janēvičs 2 (0+2), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Ivo Balodis 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0).