Latvijas izlasei otro reizi pēc kārtas 2:4 un 1:2

10.09.2017

img_967.jpg

Latvijas sieviešu florbola izlase, kas šonedēļ Somijā aizvada treniņnometni un četras pārbaudes spēles, 9. septembra vakarā mērojās spēkiem ar kluba "SB-Pro" komandu. Tieši tāpat kā iepriekšējā dienā mačā ar Somijas U19 izlasi, arī "SB-Pro" spēlē tika zaudēts ar 2:4, bet pēcspēles metienos ar 1:2. Par labāko spēlētāju Latvijas valstsvienības sastāvā atzina uzbrucēju Diānu Isjominu.

 

Šo maču Jurija Fedulova vadītā sieviešu izlase sāka ar pieredzējušo Laumu Višņevsku vārtos, bet spēles vidū viņu nomainīja Kristīne Kirilova. Jau no cīņas pirmajām minūtēm iniciatīvu centās pārņemt mājinieces, turklāt samērā sekmīgi. Rezultāts tika atklāts jau 5. minūtē, kad Višņevska netika galā ar metienu, kas tika izdarīts tieši pretī vārtiem - 0:1, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrās trešdaļas sākumā "SB-Pro" florbolistes savu pārsvaru jau dubultoja (2:0), bet drīz pēc tam, kad latvietes bija palikušas skaitliskajā mazākumā, arī trīskāršoja (3:0).

 

Tieši pēc trešo vārtu ielaišanas Latvijas izlases florbolistes ievērojami aktivizējās uzbrukumā, arvien biežāk apdraudot somiešu vārtus. Otrajā trešdaļā tas vēl gaidīto rezultātu nedeva, bet pašā pēdējā perioda sākumā beidzot kapitulēja arī laukuma saimnieču aizsardzība - pēc Elīzas Elizabetes Bērziņas piespēles vārtus guva Diāna Isjomina - 1:3. Trešdaļas vidū Latvijas izlasei atkal bija jāspēlē mazākumā, to izmantoja somietes, lai pārspētu arī Kristīni Kirilovu - 4:1. Tomēr punktu šai spēlei pielika mūsu florbolistes - 58. minūtē Evelīnas Garbares piespēli vārtu guvumā pārvērta mūsu komandas kapteine Gunita Kārkliņa - 2:4.

 

Notika arī pēcspēles metienu sērija. Tajā Latvijas izlases labā vārtus guva tikai Evita Rudzīte. Somietes atbildēja ar diviem rezultatīviem metieniem, sagādājot latvietēm zaudējumu arī šajā spēles elementā - 1:2. Labākās spēlētājas balvu Latvijas valstsvienības rindās saņēma pirmo vārtu autore Diāna Isjomina.

 

Latvijas sieviešu izlase:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Gunita Kārkliņa

A

FK NND

2.

Paula Egle

U

FK NND

3.

Paula Sloģe

U

Rīgas Lauvas

4.

Linda Lubgāne

A

Rīgas Lauvas

5.

Kristīne Kirilova

V

Rīgas Lauvas

6.

Ieva Ločmele

U

Rīgas Lauvas

7.

Anna Ankudinova

U

Rīgas Lauvas

8.

Džeina Eglīte

U

Lekrings

9.

Monika Džigure

U

Lekrings

10.

Elizabete Pavlovska

A

Rubene

11.

Laura Gaugere

A

Rubene

12.

Evita Rudzīte

A

Rubene

13.

Juta Muravska

A

Rubene

14.

Rebeka Laure

U

Rubene

15.

Lība Daija Mikova

U

Rubene

16.

Madara Adamane

A

Rubene

17.

Elīza Elizabete Bērziņa

U

FK Ķekava

18.

Evelīna Garbare

U

Wizards Bern Burgdorf, Šveice

19.

Diāna Isjomina

U

Grei, Norvēģija

20.

Lauma Višņevska

V

Wizards Bern Burgdorf, Šveice


Galvenais treneris:
Jurijs Fedulovs

Treneris: Jānis Inģists

 

Mediķis: Aleksandrs Matjuņins


TIESNEŠI