Otrajā pārbaudes spēlē sieviešu izlasei daudz cienījamāks sniegums

08.09.2017

img_9043.jpg

Latvijas sieviešu florbola izlase, kas šonedēļ aizvada treniņnometni Somijā, 8. septembra vakarā vēlreiz pārbaudes spēlē tikās ar Somijas U19 valstsvienību. Šoreiz cīņa izvērtās daudz līdzvērtīgāka - latvietes piekāpās tikai ar 2:4, bet pēcspēles metienu sērijā pretinieču pārākumu atkal atzina ar 1:2.

 

Šī bija jau otrā Latvijas un Somijas izlašu tikšanās - 7. septembrī, kad latvietes laukumā devās uzreiz pēc tālā ceļa, viņas tika sakautas ar 8:0. Šoreiz cīņa izvērsās pavisam citāda, jo Latvijas valstsvienība sekmīgi darbojās aizsardzībā, bet 14. minūtē pat izvirzījās vadībā - pēc Rebekas Laures piespēles Juta Muravska meta ļoti precīzo, trāpot bumbiņu pretinieču vārtu tālajā "devītniekā" (1:0). Daudz netrūka, lai mūsu florbolistes ar tādu rezultātu būtu uzvarējušas pirmajā periodā, taču praktiski ar trešdaļas beigu signālu somietes izdarīja ārkārtīgi veiksmīgu metienu, kas sasniedza savu mērķi - 1:1.

 

23. minūtē, kad uz noraidīto spēlētāju soliņa atradās Džeina Eglīte, vadībā jau izvirzījās somu juniores - 2:1. Latvietes gan nedomāja padoties - 25. minūtes sākumā pēc Paulas Egles piespēles precīzi meta Madara Adamane, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 2:2. 27, minūtē jau trešos vārtus guva somietes, nostādot mūsu florbolistes iedzinēju lomā - 2:3. Tāds rezultāts noturējās ļoti ilgi, Latvijas izlasei bija iespējas panākt neizšķirtu, taču šoreiz tās netika izmantotas. Spēles pēdējā minūtē, kad mūsu vārtsardze bija nomainīta pret sesto laukuma spēlētāju, šo situāciju savā labā izmantoja mājinieces, kuras guva vēl vienus vārtus, svinot uzvaru ar 4:2. Jāpiebilst, ka Latvijas izlases vārtsardzes Lauma Višņevska un Kristīne Kirilova atkal dalīja spēles laiku uz pusēm, turklāt Kirilova, kura vārtus sargāja mača otrajā pusē, tā arī palika nepārspēta.

 

 

Notika arī pēcspēles metienu sērija. Tajā Latvijas izlases labā vārtus guva tikai Elīza Elizabete Bērziņa, bet mūsu vārtsardzes Kristīnes Kirilovas vārtos somietes raidīja divas bumbiņas, gūstot panākumu ar 2:1. Sestdien un svētdien Latvijas izlase Somijā aizvadīs vēl divas pārbaudes spēles, mērojoties spēkiem ar klubu komandām.

 

Latvijas sieviešu izlase:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Gunita Kārkliņa

A

FK NND

2.

Paula Egle

U

FK NND

3.

Paula Sloģe

U

Rīgas Lauvas

4.

Linda Lubgāne

A

Rīgas Lauvas

5.

Kristīne Kirilova

V

Rīgas Lauvas

6.

Ieva Ločmele

U

Rīgas Lauvas

7.

Anna Ankudinova

U

Rīgas Lauvas

8.

Džeina Eglīte

U

Lekrings

9.

Monika Džigure

U

Lekrings

10.

Elizabete Pavlovska

A

Rubene

11.

Laura Gaugere

A

Rubene

12.

Evita Rudzīte

A

Rubene

13.

Juta Muravska

A

Rubene

14.

Rebeka Laure

U

Rubene

15.

Lība Daija Mikova

U

Rubene

16.

Madara Adamane

A

Rubene

17.

Elīza Elizabete Bērziņa

U

FK Ķekava

18.

Evelīna Garbare

U

Wizards Bern Burgdorf, Šveice

19.

Diāna Isjomina

U

Grei, Norvēģija

20.

Lauma Višņevska

V

Wizards Bern Burgdorf, Šveice

 

Galvenais treneris: Jurijs Fedulovs

Treneris: Jānis Inģists

Mediķis: Aleksandrs Matjuņins


SPORTS VIENO!
TIESNEŠI