"Pārgauja" sakauj "Lekringu" un vēlreiz izvirzās vadībā

04.03.2017

Pēdējais no četriem ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla mačiem šovakar notika Kocēnu sporta namā, kur mājinieku lomā spēlējošie Stalbes "Pārgaujas" florbolisti ar 10:5 sakāva titulēto "Lekringu" (Cēsis), sērijā līdz četrām uzvarām jau otro reizi izvirzoties vadībā - 2:1.

Pirms šīvakara mača starp Stalbes "Pārgauju" un Cēsu "Lekringu", kas notika Kocēnu sporta namā, rezultāts sērijā bija 1:1, jo pirmajā Cēsīs notikušajā mačā ar 6:1 uzvarēja stalbieši, bet otrajā "Lekringam" izdevās izglābties pamatlaikā un svinēt panākumu papildlaikā - 5:4. Šovakar cīņu iespaidīgi sāka "Pārgauja", kas 16 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 5:0 (pa golam iemeta Emīls Eglītis, Oskars Balodis un Edgars Puriņš, bet Gvido Lauga pat divus). Tikai pēc tam savu rēķinu atklāja arī "Lekrings", kuras rindās ar precīzu metienu izcēlās Toms Šmits - 1:5. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu pārsvaru nedaudz pat palielināja (8:3), bet 55.minūtē bija panākuši pat septiņu vārtu handikapu - 10:3. Atlikušajā laikā divus golus iemeta Cēsu florbolisti, savu sakāvi padarot mazāk iespaidīgu - 5:10. Sērijā ar 2:1 vadībā izvirzījās Stalbes komanda.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju sastāvā tika pasniegta vienu vārtu autoram Mārtiņam Rajeckim, 2 (1+1) punktus savāca Emīls Eglītis, 3 (2+1) punkti Oskara Baloža kontā, 4 (2+2) punktus sakrāja Gvido Lauga, bet rezultatīvākais ar 5 (2+3) punktiem bija Lauris Ābols. Par labāko starp cēsniekiem atzina Andri Rajecki, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Sērijas ceturto spēli abas komandas aizvadīs rīt turpat Kocēnos, sākums pulksten 20.00.

SK "Pārgauja" - "Lekrings" 10:5 (5:1, 3:2, 2:2), sērijā 2:1

28:38 (11:11, 10:15, 7:12)

SK "Pārgauja" - Lauris Ābols 5 (2+3), Gvido Lauga 4 (2+2), Oskars Balodis 3 (2+1), Emīls Eglītis 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Edgars Puriņš 1 (1+0), Ingus Laiviņš 1 (0+1), Miķelis Koknesis Roops 1 (0+1).

"Lekrings" - Andris Rajeckis 3 (1+2), Andris Malkavs 1 (1+0), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Toms Šmits 1 (1+0), Artis Savins 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Kārlis Bulmeisters 1 (0+1), Pēteris Trekše 1 (0+1).