"Rubene" revanšējas "buldodzēm"

18.01.2017

Šovakar notika viena ELVI florbola līgas sievietēm spēle, kurā čempione "Rubene" Inčukalnā uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kurām turnīra pirmajā aplī bija zaudējusi ar 5:11. Kocēnietes katrā periodā palielināja savu pārsvaru, galarezultātā revanšējoties ar 9:5, pa diviem vārtiem Karīnas Fatejevas un Lauras Gaugeres kontā.

Šīvakara pretinieces "Rubene" un "Ķekavas Bulldogs" pirms savstarpējā mača atradās turnīra tabulas pretējos polos - kocēnietes ar 22 punktiem bija līderes, bet ķekavietēm ar sešiem punktiem bija jāsamierinās ar pastarīšu lomu. Interesanti, ka pusi no saviem punktiem "Ķekavas Bulldogs" bija guvusi tieši mačā pret pašreizējo čempioni un turnīra līderi "Rubeni", ko 15.oktobrī savā laukumā bija sakāvusi ar 11:5. Šovakar vēsture gan neatkārtojās.

Pēc nospēlētām tieši trijām minūtēm rezultātu ar precīzu metienu atklāja Kocēnu komandas uzbrucēja Lība Daija Mikova - 1:0. 5.minūtē ķekaviete Edīte Ozoliņa atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), tomēr pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars bija laukuma saimniecēm - 4:2. Otrās trešdaļas laikā "Rubene" panāca jau triju vārtu handikapu (6:3), bet visā mačā svinēja panākumu ar 9:5.

Labākās spēlētājas gods uzvarētāju rindās tika Evitai Rudzītei, kurai šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu viņas komandas biedrenei Jutai Muravskai, bet Karīna Fatejeva un Laura Gaugere izcēlās ar diviem goliem katra. Par labāko starp ķekavietēm atzina Edīti Ozoliņu, kura izcēlās ar "hat-trick". 2 (1+1) punkti Zandai Ozoliņai, bet "Ķekavas Bulldogs" uzbrukuma līderei Ingai Ameterei šoreiz tikai viena rezultatīva piespēle. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzbaras ar 25 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā.

"Rubene" - "Ķekavas Bulldogs" 9:5 (4:2, 2:1, 3:2)

40:20 (11:9, 13:5, 16:6)

"Rubene" -Karīna Fatejeva 2 (2+0), Laura Gaugere 2 (2+0), Evita Rudzīte 2 (1+1), Juta Muravska 2 (1+1), Liene Adamane 2 (0+2), Lība Daija Mikova 1 (1+0), Edīte Bankava 1 (1+0), Baiba Juruša 1 (1+0), Linda Līce 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" - Edīte Ozoliņa 3 (3+0), Zanda Ozoliņa 2 (1+1), Kate Jeige 1 (1+0), Kristiāna Grāvīte 1 (0+1), Letīcija Kalve 1 (0+1), Inga Ametere 1 (0+1).