Vicelīderei "Triobet/Ulbroka" smagi nākusi uzvara Bauskā

23.12.2016

ELVI florbola līgā vīriešiem ļoti smagā cīņā pie trim punktiem tika turnīra vicelīdere "Triobet/Ulbroka", kas viesos tikai ar 4:2 pārspēja pastarīti "Bausku". Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts Juris Gribusts, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti.

Elvi florbola līgas vicelīdere "Triobet/Ulbroka" šovakar viesojās pie turnīra pastarītes "Bauskas", kur par iecerētajiem trim punktiem dabūja pamatīgi pasvīst. Spēles rezultātu tikai 18.minūtē atklāja ulbrokietis Juris Gribusts, kurš realizēja savas komandas skaitlisko pārsvaru -1:0. 30.minūtē baušķenieks Toms Niedre, kurš bija izcietis 2+10 minūšu noraidījumu, atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 1:1. Neizšķirts bija arī pēc otras trešdaļas (2:2). Tikai pēdējā periodā, kad divus bezatbildes vārtu iemeta ulbrokieši Juris Gribusts un Reino Ješēvics, viesi varēja svinēt uzvaru ar 4:2.

Par labāko starp Ulbrokas komandas spēlētājiem atzina Juri Gribustu, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Edžum Ceriņam. Labākā spēlētāja balvu FK "Bauska" sastāvā saņēma vārtsargs Reinis Kirilko, kurš atvairīja 22 no 26 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākais ar divām piespēlēm bija Ģirts Laugalis. "Triobet/Ulbrokai" pēc šīs uzvaras ir 34 punkti un 2.vieta turnīra tabulā. "Bauskai" tā bija jau piektā neveiksme pēc kārtas.

FK "Bauska" - "Triobet/Ulbroka" 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

28:39 (6:12, 8:7, 7:7)

FK "Bauska" - Ģirts Laugalis 2 (0+2), Māris Akmentiņš 1 (1+0), Toms Niedre 1 (1+0).

"Triobet/Ulbroka" - Juris Gribusts 3 (2+1), Edžus Ceriņš 2 (1+1), Reino Ješēvics 1 (1+0), Niks Ķuzulis 1 (0+1), Rihards Mallons 1 (0+1).