FK "NND" vēlreiz pieveic Igaunijas izlasi

19.11.2016

ELVI florbola līgā sievietēm arī otrajā mačā pret Igaunijas sieviešu izlasi pārākas izrādījās FK "NND" florbolistes. Šovakar rīdzinieces uzņēma igaunietes savā laukumā un svinēja uzvaru ar 9:5. Pa 3 (2+1) punktiem uzvarētāju labā guva Karīna Saidova, Gunita Kārkliņa un Santa Torstere.

Igaunijas sieviešu izlase ELVI florbola līgas turnīrā piedalās ārpus konkurences, ar katru no Latvijas klubiem tiekoties pa divām reizēm. Rīgas FK "NND" jau spēlēja igauniešu laukumā, kur uzvarēja ar 4:2. Šovakar rīdzinieces Igaunijas izlasi uzņēma Elektrum Olimpiskajā centrā. Rezultātu 14.minūte atklāja viešņas Kates Loidas personā (0:1), bet jau līdz pirmajam pārtraukumam pēc diviem Gunitas Kārkliņas metieniem vadībā ar 2:1 izvirzījās FK "NND". Otrās trešdaļas laikā latvietes panāca jau 5:2 par labu sev, bet sešas minūtes pirms pamatlaika beigām atradās vadībā ar 8:3. Igaunietes sāka mainīt savu vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju, tādejādi atspēlējot divus vārtus - 8:5. Punktu mačam pielika Elīna Štrausa, kura 59.minūtē raidīja bumbiņu tobrīd tukšajos pretinieču vārtos - 9:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Santu Torsteri, kura izcēlās ar 3 (2+1) punktiem. Tikpat punktu arī Gunitai Kārkliņai un Karīnai Saidovai, bet Ieva Priede un Elīna Štrausa savāca pa 2 (1+1) punktiem. Labākās spēlētājas balvu Igaunijas izlases sastāvā saņēma Reti Vārta, kura ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākā. Pa 2 (1+1) punktiem Edites Parnikas un Dianas Klavanas kontā. FK "NND" pēc šīs uzvaras ar 12 punktiem pakāpās uz 3.vietu turnīra tabulā.

FK "NND" - Igaunijas sieviešu izlase 9:5 (2:1, 3:1, 4:3)

31:30 (11:6, 10:9, 10:15)

FK "NND" -Karīna Saidova 3 (2+1), Gunita Kārkliņa 3 (2+1), Santa Torstere 3 (2+1), Ieva Priede 2 (1+1), Elīna Štrausa 2 (1+1), Ilze Justamente 1 (1+0), Santa Muceniece 1 (0+1), Annija Aņikejeva 1 (0+1).

Igaunijas izlase - Reti Vārta 3 (1+2), Edite Parnika 2 (1+1), Diana Klavana 2 (1+1), Kate Loida 1 (1+0), Merli Kaljuve 1 (1+0), Katrina Kiviranda 1 (0+1).