Juniori pirmajā pārbaudes spēlē sakauj igauņus

05.11.2016

Aizvadīta pirmā no divām pārbaudes spēlēm starp Latvijas un Igaunijas vīriešu U19 florbola izlasēm, kas šīs nedēļas nogalē paredzētas Kocēnu sporta namā. Ar 7:2 pārliecinošu uzvaru izcīnīja latvieši, kuru labā pa diviem goliem iemeta Kristers Eglītis un Kārlis Jānis Petrovskis.

Pirmās pārbaudes spēles rezultātu jau 7.minūtē ar precīzu metienu atklāja Kristers Eglītis.16.minūtē rezultāts kļuva jau 3:0, jo 30 sekunžu intervālu ar precīziem metieniem izcēlās Everts Emīls Gertsons un Klāvs Jansons. Uzreiz pēc tam igauņiem radās iespēja izpildīt soda metienu, taču mūsu vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks palika nepārspēts - 3:0. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējā perioda sākumā Kristers Eglītis un Krišs Lužinskis savu komandu izvirzīja vadībā jau ar 5:0. Tikai tad ar pirmo golu izcēlās arī viesi (1:5), bet mainīt spēles raksturu viņiem nebija pa spēkam. Latvijas izlases rindās divus golus iemeta Kārlis Jānis Petrovskis (7:1), bet 56.minūtē pēdējais vārtu guvums šajā mačā tika fiksēts par labu Igaunijas junioriem - 2:7.

Par labāko spēlētāju Igaunijas izlasē tika atzīts divu vārtu autors Kristers Eglītis. Ar diviem goliem izcēlās arī Kārlis Jānis Petrovskis. Rīt abas komandas turpat Kocēnos spēkosies vēlreiz, spēles sākums pulksten 13.00.

Latvijas U19 - Igaunijas U19 7:2 (3:0, 0:0, 4:2)
26:13 (7:4, 7:3, 12:6)
Latvijas U19 - Kristers Eglītis 2 (2+0), Kārlis Petrovskis 2 (2+0), Klāvs Jansons 1 (1+0), Everts Emīls Gertsons 1 (1+0), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (0+1), Renāts Degins 1 (0+1), Reino Ješēvics 1 (0+1), Ārnijs Kuratņiks 1 (0+1).
Igaunijas U19 - Matiass Einamans 2 (1+1), Andreas Ouns 1 (1+0), Mortens Talviste 1 (0+1).