Sporta Punkts marta mēneša spēlētāji – Mārtiņjēkaba un Blumfelds

20.04.2016

splogo.jpg

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas pagājušā mēneša labākos spēlētājus. Šo godu nopelnījuši divi uzbrucēji - Klinta Mārtiņjēkaba no Cēsu "Lekringa" un Niks Blumfelds no "LIELVĀRDES/FANS". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".

 

Sieviešu florbola komanda "Lekrings" (Cēsis) ar uzbrucēju Klintu Mārtiņjēkabusastāvāpagājušajā mēnesī aizvadīja četras spēles viesos, divās no tām svinot uzvaru. Cēsnieces vispirms ar 4:5 papildlaikā piekāpās Rīgas "FK NND/RJTC" (Mārtiņjēkabai četri vārti un labākās spēlētājas balva), bet pēc tam tās pašas pretinieces sakāva ar 10:4 (Mārtiņjēkabai 3 (1+2) punkti). Vēl "Lekrings" ar 6:0 sagrāva "Irlavu/Tukumu" (Mārtiņjēkabas kontā divi goli), bet jau nākamajā mačā piekāpās irlavniecēm ar 3:4 (Mārtiņjēkabai 2 (1+1) punkti). Šīs sezonas pēdējā spēlē cēsnieces ar "Rīgas Lauvām" cīnījās par bronzas medaļām, bet zaudēja ar 4:5. Arī tajā mačā par labāko spēlētāju "Lekringa" rindās tika atzīta Klinta Mārtiņjēkaba, kura guva divus vārtus. Visas sezonas laikā Klinta guva 30 (23+7) punktus un savā komandā bija otrā rezultatīvākā.

 

Vīriešu florbola komanda "LIELVĀRDE/FANS" ar Niku Blumfeldu uzbrukuma smailē martā aizvadīja trīs spēles, divās no tām svinot uzvaru. Pusfināla sērijas pirmajā mačā lielvārdieši savā laukumā ar 6:3 uzvarēja "FK Rīga-1" florbolistus (Blumfeldam 2 (1+1) punkti), bet atbildes spēlē pārspēja rīdziniekus pagarinājumā - 7:6 (Blumfeldam 4 (2+2) punkti. Finālā jaunajiem lielvārdiešiem tikai dažu sekunžu pietrūka, lai pieveiktu Kocēnu "Rubene-1", tomēr šoreiz jāsamierinās ar zaudējumu pagarinājumā - 5:6 (Blumfeldam 2 (1+1) punkti). Šosezon Niks Blumfelds guva 34 (23+11) punktus un ir trešais rezultatīvākais savā komandā.

 

Sporta Punkts balvas ieguvēji 2015./2016.g. sezonā

MĒNESIS

SIEVIEŠU 1. LĪGA

VĪRIEŠU 1. LĪGA

Oktobris

Liāna Aldiņa (FK NND/RJTC)

Rihards Mallons (LU/FS Masters)

Novembris

Laura Gaugere (Rubene-1)

Elvijs Jankovskis (FK Ogres Vilki)

Decembris

Rebeka Laure (Rubene-1)

Toms Rislings (FK Ogres Vilki)

Janvāris

Sintija Bāliņa (Rubene-1)

Roberts Trepšs (Rubene-1)

Februāris

Inita Dimante (FK Sala)

Aivis Barkovskis (FK Rīga-1)

Marts

Klinta Mārtiņjēkaba (Lekrings)

Niks Blumfelds (LIELVĀRDE/FANS)

 

Sporta Punkts

TIESNEŠI