Latvijas Pasts izdod Pasaules čempionātam florbolā veltītu pastmarku

06.04.2016

marka.jpg

Latvijas Pasts izdod jaunu pastmarku, kas veltīta Pasaules 11.čempionātam florbolā vīriešiem Latvijā. 2016. gada 9. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 19.30 Rīgas 50.pasta nodaļā, tirdzniecības centrā Origo, Stacijas laukumā 2, Rīgā, notiks pirmās dienas zīmogošana pastmarkai un aploksnei. No plkst. 18:15 unikālo pastmarku un aploksni varēs iegādāties arī "Arēnā Rīga", kur notiks ELVI florbola līgas finālspēles.

 

Jaunā pastmarka Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem izdota 200 000 eksemplāru tirāžā. Tās nominālvērtība ir 0.64 €, kas atbilst vienkāršas A klases pastkartes nosūtīšanas izmaksām uz jebkuru no Eiropas Savienības valstīm. Jaunā aploksne izdota 1 500 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas un aploksnes dizaina autors ir mākslinieks Artis Zeiļa. Pastmarkas drukātas tipogrāfijā Baltic Banknote (Latvija).

 

Šogad Latvijai uzticēts rīkot lielāko un nozīmīgāko florbola pasākumu – Pasaules 11.čempionātu florbolā vīriešiem. Čempionāts, ko Latvija rīko pirmo reizi, notiks no 3. līdz 11.decembrim Rīgā, "Arēnā Rīga" un Olimpiskajā Sporta centrā. Pasaules čempionāta finālturnīrā piedalīsies aptuveni 320 sportistu un vairāk nekā 100 oficiālo pārstāvju no 16 valstīm: ASV, Austrālija, Čehijas Republika, Dānija, Igaunija, Kanāda, Latvija, Norvēģija, Polija, Singapūra, Slovākija, Somija, Šveice, Taizeme, Vācija un Zviedrija.

 

Pastmarku un aploksni Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem iespējams apskatīt šeit.

TIESNEŠI