Madonas florbolisti uzvaru sēriju turpina arī Rīgā

14.01.2013

Latvijas čempionāta pirmajā līgā vīriešiem, trešajā aplī komandām sacenšoties ar citas grupas pārstāvēm, uzvaru sēriju svētdien Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā turpināja „Madonas” florbolisti, kuri ar 7:4 pārspēja FK „Rīga”.

„Madonas” florbolisti izcīnīja uzvaras visās astoņās Vidzemes grupas spēlēs, paliekot par vienīgo komandu pirmajā līgā, kura nav piedzīvojusi neveiksmes. Svētdien trenera Andra Malkava vadītā vienība sacentās ar Centra grupas faktisko līderi FK „Rīga”.

Pirmajā trešdaļā „Madona” izrāvās vadībā ar 3:0. Spēles turpinājumā rīdziniekiem bija pa spēkam atspēlēties. Mača 37. minūtē Kārlis Krauklis atjaunoja neizšķirtu – 3:3. Tomēr pēc 56 sekundēm „Madonai” vadību atguva Didzis Dumbergs. Cīņas uzvarētājs tika izšķirts pēdējā periodā, kad vispirms komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet trešdaļas vidū Gatis Gailums panāca jau 6:4. Rīdzinieki sparīgi mēģināja atspēlēties, taču vienā no pretuzbrukumiem Aleksandrs Grehovs pielika punktu šai spēlei – 7:4. Pēdējās trijās minūtēs rezultāts nemainījās.

FK „Rīga” rindās par labāko tika atzīts divu rezultatīvo piespēļu autors Matīss Briedis, bet madoniešiem atzinību izpelnījās vārtsargs Egils Kazakēvičs, kurš atvairīja 24 no 28 metieniem.